Bornse hemel kleurt tijdens jaarwisseling
GEEN INCIDENTEN IN ONZE GEMEENTE

Bornse hemel kleurt tijdens jaarwisseling

De jaarwisseling in Borne is rustig verlopen. Voor zover bekend kwamen er geen noemenswaardige meldingen van incidenten, brandjes of andere voorvallen waarvoor de hulpdiensten dienden uit te rukken. En dat mag een meevaller heten, want de hoeveelheid vuurwerk die op de oudjaarsdag werd afgestoken was ongekend. Het duurde tot zeker 01.30 uur voordat de rust in de Bornse hemel enigszins terugkeerde.

 

Natuurlijk, het jaarlijkse vuurwerkspektakel is voor de een bron van ergernis en voor de ander het ultieme gevoel van blijdschap. Feit is dat altijd weer mooie plaatjes oplevert. Ook Dirk de Graaf en Raymond Hofsté stonden op de drempel van het nieuwe jaar met hun camera paraat om het een en ander te registreren. Zondagmiddag vanaf 17.00 uur wordt voor alle inwoners van onze gemeente het nieuwe jaar ingeluid tijdens een informeel en gezellig samenzijn op het Rheineplein.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

 

 

Vermakelijk slagveld in hectisch Borne

De Franken tegen de Saksen, Harrie’s Harem tegen De dwarse Hedevelders, de Oazelerstroat...
16-09-2023

Alle appels en peren zijn welkom in Azelo

Op zondagmiddag 1 oktober vindt er in het hart van Azelo, de buurtschap tussen Borne en Hof van...
11-09-2023

Een eigen bankje voor Arie de Jager

“Ik word hier als een koning behandeld! Willem-Alexander moest eens weten. Die zou er nog...
09-09-2023

Bornse koren zingen in Rheine

Komend weekend staat Rheine, de Duitse partnerstad van Borne, in het teken van het jaarlijkse...
05-09-2023

Danny Vera schittert in Openluchttheater

Na Ilse DeLange afgelopen donderdag, trad zaterdagavond wederom een Nederlandse topartiest op in...
03-09-2023

Ilse DeLange is weer thuis in Hertme

Tien jaar geleden stond Ilse DeLange op dezelfde plek als donderdagavond. In een uitverkocht...
31-08-2023