Bornse hemel kleurt tijdens jaarwisseling
GEEN INCIDENTEN IN ONZE GEMEENTE

Bornse hemel kleurt tijdens jaarwisseling

De jaarwisseling in Borne is rustig verlopen. Voor zover bekend kwamen er geen noemenswaardige meldingen van incidenten, brandjes of andere voorvallen waarvoor de hulpdiensten dienden uit te rukken. En dat mag een meevaller heten, want de hoeveelheid vuurwerk die op de oudjaarsdag werd afgestoken was ongekend. Het duurde tot zeker 01.30 uur voordat de rust in de Bornse hemel enigszins terugkeerde.

 

Natuurlijk, het jaarlijkse vuurwerkspektakel is voor de een bron van ergernis en voor de ander het ultieme gevoel van blijdschap. Feit is dat altijd weer mooie plaatjes oplevert. Ook Dirk de Graaf en Raymond Hofsté stonden op de drempel van het nieuwe jaar met hun camera paraat om het een en ander te registreren. Zondagmiddag vanaf 17.00 uur wordt voor alle inwoners van onze gemeente het nieuwe jaar ingeluid tijdens een informeel en gezellig samenzijn op het Rheineplein.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

 

 

Ilse DeLange naar Hertme

Nadat eerder bekend werd dat Danny Vera op zaterdag 2 september de sterren van de hemel zal...
27-03-2023

Zondag weer Palmpasenoptocht

Aanstaande zondag 2 april, Palmzondag, valt er in het centrum van Borne weer te genieten van de...
27-03-2023

(Snoei)hout brengen voor paasvuur

Zondagavond 9 april, Eerste paasdag, zal er om 20.30 uur weer een paasvuur worden ontstoken aan...
07-03-2023

Wie wordt de Kroonjuweel van Borne?

In aanloop naar Koningsdag zoekt Oranjecomité Borne ook dit jaar weer naar het...
05-03-2023

Stadssleutel terug in veilige handen

‘Carnaval verbroedert’ zei René Jannink van de Stichting Borns Carnaval...
21-02-2023

Na drie jaar siŽsta nu volop fiŽsta

‘Na drie jaar siësta nu volop fiësta’, zo luidde de titel van een de vele...
19-02-2023