Hotspots

 

Hieronder vind je -op alfabetische volgorde- de plekken die op zaterdag 21 maart 2020, de dag van Borne Schoon, een bijzondere aandacht verdienen, de zogenaamde hotspots. Wil je tussen 14.00 en 16.00 uur ook even je handen uit je mouwen steken, en misschien zelfs wel bij jou zelf in de buurt, meld je dan aan bij de coördinator of via de button aan de rechterkant.

 

Op sommige plekken is er nog geen coördinator voorhanden. Als je hiervoor interesse hebt, geef je dan op via de Aanmeldpagina.

 

  • A35, op- en afritten, bermen De Kluft, P&R parkeerplaats

Hosbekkeweg, bermen Azelosestraat tot spoorwegovergang, parkeerplaats sportvelden, weg tussen sportvelden

coördinatoren: Jacqueline Holsink (jholsink@gmail.com), Apollo en Joost Boonstra, Webton

 

  • Aamaatweg (=Zuidelijke bandweg)

bermen vanaf De Kluft tot De Veldkamp en voetpad vanaf Kerkedennen naar de Deldensestraat

coördinator: vacature

 

  • Akker-Warande

omgeving terrein Stedelijk Orkest

coördinator: Gerard Lubberink (gerardlubberink@home.nl)

 

  • Bornsche Maten 1

parkje, schoolomgeving et cetera

coördinatoren: Tom (bornschematenschoon@outlook.com) en Loes van Aarnhem (elcieva@hotmail.com)

 

  • Bornsche Maten 2

bermen Bornschebeeklaan

coördinatoren: Jaco de Jong

 

  • Centrum

omgeving supermarkten Aldi/Plus, AH en Lidl, bosjes Dorset, Nijstad, Bakkersteeg, parkeerplaats Kulturhus

coördinatoren: Ton Boomkamp (t.boomkamp@stephanusmartina.nl)

 

  • Hof van Borne

Hof van Borne, stationsomgeving

coördinatoren: Vincent Ganzeboom (vaa.ganzeboom@hotmail.nl) en Wim Oldenbeuving (w.oldenbeuving@hetnet.nl)

 

  • Letterveld

Letterveld, Kerkedennen

coördinatoren: Annemarie Scholten (scholtenannemarie@gmail.com) en Leny Zomer (l.zomer@lijbrandt.nl)

 

  • ’t Oldhof 1

bermen Bornerbroeksestraat vanaf Witte Huis, kruising Oonksweg tot arrestantencentrum

coördinator: Karin Schoonwille (k.steenwelle@sjht.nl)

 

  • ’t Oldhof 2

Bornerbroeksestraat van arrestantencentrum tot AZC, vervolg Hosbekkeweg tot kruising Azelosestraat

coördinator: Karin Schoonwille (k.steenwelle@sjht.nl)

 

  • Refined 1

coördinator: vacature

 

  • Refined 2

Deldensestraat tot na viaduct A35

coördinator: Jim Hendriks (jjhendriks@outlook.com)

 

  • Rondweg 1

bermen van Jasmin Garden tot Amerikalaan, Europastraat, Oude Hengeloseweg

coördinator: Aleta Gillot

 

  • Rondweg 2

bermen van Jasmin Garden tot Kir

coördinator: Jaco de Jong

 

  • Spanjaardswijk

omgeving Nettorama

coördinator: Jim Hendriks (jjhendriks@outlook.com)

 

  • Stroom Esch 1

kantorenpark, bermen eerste stuk Stroom Eschlaan (rotonde tot Oostermaat)

coördinator: Eric Leferink (e.leferink@gullimex.com)

 

  • Stroom Esch 2

De Wanne en Dorsmolen en schoolomgeving

coördinator: Esther Baart (estherbaart@hotmail.nl)

 

  • Stroom Esch 3

van Bonte Koe tot rotonde tunnel, bermen rotonde bij tunnel, Weerseloseweg tot Jachtlust

coördinator: vacature (estherbaart@hotmail.nl)

 

  • Tichelkamp

Tichelkamp, Deldensestraat

coördinator: Leonie van de Berg (lpgaasbeek@gmail.com)

 

  • De Veldkamp (industrieterrein)

coördinator: vacature (sinyboer@gmail.com)

 

  • Vogelbuurt

Oude Almeloseweg van begraafplaats tot Prins Bernhardlaan en bermen Prins Bernhardlaan van Platenkamp tot Het Witte Huis incl. bosje Wielewaalstraat

coördinatoren: Thomas Nolte en Anke Oude Wolbers

 

  • Wensink-Zuid

(Wensink-Zuid, F35, sportveld en schoolomgeving Welemanstraat, Europastraat, omgeving Avia, Jupiterstraat

coördinator: Siny Boer (sinyboer@gmail.com)

 

  • Zenderen

alle locaties

coördinator: Anne Egberts (anne@joge.nl)

 

  • Zenderen/Borne buitengebied

coördinator: Bart Kamphuis (bart.kamphuis@hotmail.com)