Expositie van Gerie van der Endt

NOV

30

DEC

07

Expositie van Gerie van der Endt

Oude Kerk

De Stichting Vrienden van de Oude Kerk Borne organiseert in de Oude Kerk de expositie: ‘Iedereen denkt aan Kerst’ van Gerie van der Endt. De opening van deze expositie is op zondag 30 november 2025, eerste advent, om 14.00 uur. Johan Meijer zal een interview houden met de exposant.

 

In een serie schilderijen verwijst Gerie naar het kerstverhaal. De geboorte van Jezus Christus. In een 6-tal schilderijen wordt weergegeven dat er over de hele wereld wordt gedacht aan het kerstverhaal. De schilderstijl waarvoor is gekozen is het magisch realisme. De schilderijen geven ook voor kinderen in eenvoud het kerstverhaal weer.

 

Aanvullend wordt er een schilderij geëxposeerd van Ankie van Huizen, kunstenares uit Almelo. Dit schilderij geeft Jozef en Maria weer. Ankie is ook leidster van de schilderclub in Almelo.

 

Naast de opening op zondag 30 november is de expositie te bekijken op zondag 7 december 2025 van 14.00 uur tot 16.00 uur.

 

Oude Kerk

Oude Kerkstraat 2

Borne

 

terug naar agenda
 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
Tips? Meld het ons Meld je tip