
APR
11Zaterdagmiddag 11 april geven leerlingen van Bram van der Beek een serie concertjes in de Oude Kerk. Van (jonge) beginners tot meer ervaren vocalisten: stuk voor stuk delen zij hun liefde voor muziek met het publiek.
Wat deze middag extra bijzonder maakt, is de rijke variatie aan stemmen. Elke stem heeft een eigen kleur, karakter en verhaal – en juist die verschillen maken het geheel zo ontroerend en puur. Van kwetsbaar en ingetogen tot krachtig en uitbundig: samen zorgen ze voor een onvergetelijke beleving.
Er zijn 5 concertjes van steeds 3 kwartier steeds met andere zangers beginnend om 12.30 / 13.30 / 14.30 / 15.30 en 16.30. De concertjes zijn gratis toegankelijk! Er zal een collecte zijn waarvan de opbrengst in zijn geheel naar de Stichting Vrienden Oude Kerk Borne gaat.
© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.