NEO lijdt verdiende nederlaag in Winschoten
05-12-2022
FYSIEK STERK WVV PAKT DRIE PUNTEN: 1-0

NEO lijdt verdiende nederlaag in Winschoten

WVV schoot sterk uit de startblokken in Winschoten en NEO had het een kwartiertje lastig met een moeizame redding van Thijs Terhalle als enige echte wapenfeit. De thuisclub probeerde het na dat moment veelal met lange ballen, maar het overwicht resulteerde in geen enkele kans en veel ballen waren, gedragen door de harde wind, een makkelijke prooi voor de NEO-defensie. In het laatste deel van de eerste helft kreeg NEO de overhand, combineerde wat makkelijker, maar net als aan de andere kant kon ook NEO nauwelijks gevaar stichten voor het doel van Niels Hamstra. Een schot van Max Brunninkhuis, dat hoog over ging was eigenlijk de enige mogelijkheid.

 

Handelend optreden

Na de pauze kreeg NEO te weinig vat op WVV dat de duels stevig aanging, vaak de tweede bal had en op die manier ook kansen creëerde. Al na een minuut werd een bal, na een corner, uit de draai ingeschoten, maar gelukkig recht op Thijs Terhalle. De NEO-goalie moest na een minuut of zeven alweer handelend optreden. De prachtige lob van de handige Martijn Delger werd door hem op fraaie wijze overgetikt.

 

Na een klein uur de eerste kans van NEO in de tweede helft. Kevin van der Brug bediende Stef Rompelaar, wiens kopbal echter recht in de handen van Hamstra belandde. Halverwege helft twee dan toch de voorsprong voor WVV. De toegekende vrije trap was uiterst dubieus, maar Delger krulde de bal wel fraai in de uiterste hoek langs Terhalle: 1-0 (foto in de tekst).

 

Tweede seizoensnederlaag

NEO probeerde het tij te keren, maar WVV bleef gevaarlijker, onder andere door twee corners die door de Winschotense luchtmacht werden overgekopt. Vlak voor tijd kwam NEO toch nog bijna op gelijke hoogte. De ingevallen Bas Spenkelink kopte een vrije trap naar de benedenhoek, maar Hamstra kon de bal met een uiterste krachtsinspanning tot hoekschop verwerken. Na een erg korte blessuretijd liep NEO tegen de tweede nederlaag van het seizoen aan en, in tegenstelling tot het verlies bij GRC destijds, was er op de zege van WVV niet veel af te dingen.

 

Komende zondag wacht de laatste thuiswedstrijd dit jaar, tegen Gomos uit Norg. Het duel begint om 14.00 uur.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

BZSV moet hoofd buigen voor Gorssel

BZSV, dat bij een overwinning de aansluiting kon vinden met de subtop, begon het thuisduel...
27-11-2023

NEO wint overtuigend van Grol

Na een korte periode van aftasten waren zondagmiddag in het uitduel tegen Grol de eerste kansen...
27-11-2023

Apollo 8 wint knap in en tegen Sneek

De Bornse eredivisionist werkte zaterdagavond in en tegen Sneek vanaf het eerste punt hard, liet...
26-11-2023

Borne verliest thuis van KOSC

Het waren de gasten die de thuisploeg gelijk onder druk zetten. Al in de vijfde minuut leidde...
20-11-2023

NEO lijdt bizar verlies bij FC Winterswijk

Wat je op één middag al niet mee kunt maken in een wedstrijd. NEO overkwam het in...
20-11-2023

‘Nu worden we zeker kampioen, yeah!!!’

Maandagavond werd ‘ie voor het eerst écht in gebruik genomen, de nieuwe vloer in de...
14-11-2023