Borne 1 verliest doelpuntrijk duel van Manderveen
06-05-2025
BORNE KRIJGT KANSEN GENOEG MAAR GAAT ONDERUIT IN DOELPUNTENFESTIJN

Borne 1 verliest doelpuntrijk duel van Manderveen

BVV Borne 1 heeft zondag met 2-4 verloren van Manderveen. Het zat niet mee, is een voorzichtige conclusie na negentig minuten voetbal. Het duel had net zo goed in 8-6 kunnen eindigen.

 

De openingsfase was voor Borne 1, dat van Manderveen alle gelegenheid kreeg om het spel te maken. Al na vijf minuten had de thuisploeg op voorsprong kunnen komen, maar een gemiste strafschop voorkwam een vroege treffer.

 

Kleine kansjes

Behalve die penalty leverde het overwicht van Borne 1 slechts enkele kleine mogelijkheden op, maar gescoord werd er niet. Manderveen ging veel efficiënter om met de kansen en kreeg de openingstreffer bovendien cadeau. Een fout in de opbouw leidde tot een buitenkansje voor de bezoekers, dat genadeloos werd benut. Tegen de verhouding in stond het 0-1. Nog voor het halfuur verdubbelde Manderveen de voorsprong uit een corner.

 

Niet te missen kans

Borne 1 herpakte zich snel, maar om echt weer in de wedstrijd te komen moest er natuurlijk worden gescoord. Rick Hagreis liet echter een niet te missen kans liggen. Op zo’n vijf meter van het doel gaf Luuk Siwienink hem een niet te missen mogelijkheid, maar Rick wist het net niet te vinden. Even later stond Luuk opnieuw aan de basis van een goede kans, maar Twan Polman kopte zijn voorzet naast.

 

Lesje in afwerken

Borne 1 kreeg zondag een lesje in efficiëntie. In de veertigste minuut kreeg Manderveen opnieuw een kans, en opnieuw was het raak. Ook deze treffer volgde op een verkeerde pass van een Borne-speler.

 

Pas in het laatste kwartier wist Borne 1 iets terug te doen. Weer stond Luuk aan de basis: zijn voorzet werd dit keer wel op waarde geschat door Stan Prigge, die de 1-3 binnenschoot.

In de 88e minuut kwam het thuispubliek opnieuw op de banken toen Stan Prigge de 2-3 maakte. In het tumult na de goal kreeg een speler van Manderveen ook nog eens de rode kaart. Zou het dan toch nog lukken om een resultaat uit het vuur te slepen?

 

Maar in de jacht op de gelijkmaker kreeg Borne het deksel op de neus. Manderveen, met een man minder, bracht het verschil opnieuw op twee. Eindstand: 2-4.

 

Foto's: Monique Ketelaar

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Tjerja-Dave Knaken verlaat Zenderen Vooruit na...

Tjerja-Dave Knaken heeft in goed overleg met het voetbalbestuur besloten om na het lopende...
12-05-2026

BVV Borne heeft het niet meer in eigen hand

BVV Borne 1 heeft de kansen op de titel in de vijfde klasse A niet meer in eigen hand na een 2-2...
12-05-2026

NEO slaat geen bres in verdediging van uiterst...

Wat te doen tegen WHC, een ploeg die naar ’t Wooldrik kwam met geen enkele aanvallende...
11-05-2026

Landskampioen Apollo 8 gehuldigd in afgeladen...

Onder luid applaus en gejuich van honderden supporters zijn de volleybalsters van Apollo 8...
08-05-2026

Huldiging Apollo 8 in De Veste

Apollo 8 schreef afgelopen weekend geschiedenis. Het eerste damesteam is landskampioen van...
05-05-2026

Apollo 8 landskampioen

De volleybalsters van Apollo 8 hebben zaterdagavond voor het eerst in de clubgeschiedenis het...
02-05-2026