
Afgelopen zaterdag speelde Apollo 8 een uitwedstrijd tegen Somas Activia. In Sint Anthonis had de Bornse eredivisionist een off day en verloor in drie sets.
Apollo 8 wist vorig weekend in vijf sets te winnen van VC Sneek. Op zaterdag 6 december stond een uitwedstrijd op het programma tegen Somas Activia. In die wedstrijd wist Apollo 8 niet het juiste niveau te halen en verloor in drie sets (25-23, 25-14, 25-17).
Op alle vlakken tekort
Speelster Lotte van der Horst reageerde na de wedstrijd. ‘We kwamen op alle vlakken te kort zaterdag, aanvallend konden we niet ons eigen spel spelen en zat activia overal goed onder. Ook kregen we geen grip op de ballen die hoog via ons blok werden geslagen. Helaas een flinke offday voor ons wat resulteerde in een 3-0 nederlaag. Lang de tijd om hiervan te balen is er niet zaterdag reizen we namelijk af richting Utrecht om ons weer te herpakken’.
Balen
Trainer Jeffrey Scharbaai baalt flink na de nederlaag. ‘Het was een wedstrijd met continu veranderende problemen. We kwamen op veel vlakken tekort. Alleen serverend en blokkerend bleven we overeind. Deze week werken we eraan om als team weer op niveau te komen en onze aanvallende creativiteit terug te halen richting Utrecht’.
Zaterdag uit tegen Utrecht
Apollo 8 speelt op zaterdag 13 december een uitwedstrijd tegen Utrecht. De wedstrijd begint om 20.00 uur in sportcentrum Galgenwaard.
Foto: Frank Oortwijn
© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.