Zenderen Vooruit morst punten tegen UDI
06-10-2026
ZV SPEELT OP EIGEN VELD GELIJK TEGEN UDI

Zenderen Vooruit morst punten tegen UDI

Zenderen Vooruit heeft op eigen veld opnieuw genoegen moeten nemen met een gelijkspel. Na de puntendeling van vorige week tegen VV Haaksbergen hoopte de ploeg van trainer Peter Voshaar op Sportpark Het Vollenbroek de volle buit binnen te slepen tegen UDI, maar verder dan 1-1 kwam het niet. Zenderen Vooruit verzuimde de wedstrijd na rust in het slot te gooien en kreeg uiteindelijk het deksel op de neus door een afstandsschot van grote schoonheid.

 

Kansen over en weer

Voor de tweede thuiswedstrijd op rij begon Zenderen Vooruit met duidelijke aanvalsintenties. Vanaf de aftrap had de thuisploeg licht het overwicht, al ontbrak het in de openingsfase aan scherpte in de afronding om dat ook op het scorebord tot uiting te brengen. Tegenstander UDI liet zich echter niet onbetuigd. De formatie uit Enschede loerde op de omschakeling en profiteerde met name van de verre uittrappen van de doelman en de snelheid op de flanken. Dat leverde enkele gevaarlijke momenten voor het Zenderense doel op. Vlak voor rust viel de openingstreffer alsnog voor Zenderen Vooruit. Pim Olthof forceerde met een sterke individuele actie een strafschop. Aanvoerder Justin Sonder ontfermde zich over de bal en schoot beheerst binnen: 1-0.

 

Wereldgoal vanaf dertig meter

Direct na rust lag het initiatief bij de bezoekers. UDI kwam gretig uit de kleedkamer en meldde zich een paar keer dreigend voor het doel, maar een snelle gelijkmaker bleef uit. Zenderen Vooruit herpakte zich vervolgens en creëerde zelf een reeks goede mogelijkheden om de wedstrijd met een tweede treffer in het slot te gooien. Omdat de 2-0 uitbleef, bleef UDI in leven. In de 64e minuut volgde de domper voor Zenderen Vooruit. Een speler van de Enschedeërs kreeg de ruimte en haalde vanaf zo’n dertig meter verwoestend uit. De bal verdween prachtig achter doelman Myron Eleveld in het doel: 1-1. Zenderen Vooruit rechtte de rug en ging in het restant van de wedstrijd vol op zoek naar een nieuwe voorsprong. Ondanks aanhoudende aanvalsgolven wilde de bal er niet meer in, waardoor de stand op 1-1 bleef steken.

 

Zware dobber in Langeveen

Daarmee moet Zenderen Vooruit voor de tweede week op rij genoegen nemen met een gelijkspel, terwijl opnieuw het gevoel overheerst dat er meer in had gezeten.

Volgende week wacht de eerste uitwedstrijd van de competitie. Dat wordt meteen een pittige krachtmeting: Zenderen Vooruit gaat op bezoek bij koploper Langeveen.

 

Foto's: Louis Lammers

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Apollo 8 moet Supercup aan Sliedrecht Sport laten

Op zondag 4 oktober nam landskampioen Apollo 8 het in een uitverkochte sporthal De Veste in...
05-10-2026

Gelijkspel voor NEO in Wezep

Op een prachtige nazomermiddag heeft NEO dan wel de ongeslagen status verlengd tot vijf duels,...
05-10-2026

Eerste driepunter voor BVV Borne 1 in vierde...

BVV Borne heeft zondag voor het eerst dit seizoen een wedstrijd in de vierde klasse gewonnen. De...
05-10-2026

BZSV toont na rust ander gezicht, maar schade...

BZSV heeft zaterdag opnieuw een zure nederlaag moeten slikken. Tegen SC Rijssen kozen de...
05-10-2026

NEO wil goede reeks voortzetten tegen WHC

NEO gaat zondag op bezoek bij WHC in Wezep. De ploeg uit Borne boekte afgelopen weekend een...
01-10-2026

Landskampioen Apollo 8 opent seizoen met strijd...

Landskampioen Apollo 8 staat zondag 4 oktober opnieuw tegenover Sliedrecht Sport. In Sporthal De...
30-09-2026