Nieuwe hoofdsponsor NEO ook de oude
12-10-2017
WILLEM BOKHOVE NEEMT CONTRACT DVEP OVER MET ‘HEERLIJKE HUISKAMER’

Nieuwe hoofdsponsor NEO ook de oude

NEO heeft per direct een nieuwe hoofdsponsor. Restaurant De Heerlijke Huiskamer uit Bentelo (hieronder) neemt het contract over van energieleverancier DVEP, die onlangs in Amerikaanse handen overging. De verbintenis tussen de hoofdsponsor en de derdeklasser loopt in elk geval tot en met medio 2019, het jaar waarin NEO haar honderdjarig bestaan viert.

“De sponsoring van NEO heb ik buiten de verkoop van DVEP gehouden”, legt Bornenaar Willem Bokhove uit. “De overeenkomst is overgezet naar mijn holding Het Andere Leven. Het is meer een emotionele dan een zakelijke sponsoring, omdat ik zelf uit Borne kom.” Het Andere Leven is een duurzaam initiatief, waarbij Willem Bokhove en zijn vrouw Leonique samen met Joke en André van Geenen verschillende passies op bijzondere wijze combineren. Het fokken en grootbrengen van gezonde Japanse koi's , sierkippen en tropische vogels aan de ene kant en het zoveel mogelijk zelfvoorzienend zijn in de voedsel- en energiebehoefte aan de andere kant.

Uitermate content
Voor NEO verandert er, behalve dat er vanaf volgend jaar een andere naam op de shirts en bij de ingang prijkt, in de praktijk niet bijster veel. De club is uitermate content met de samenwerking. “Zeker met het oog op ons honderdjarig bestaan is het heel plezierig dat alles tot 2019 één op één doorgaat”, vindt de bij NEO met sponsorzaken belaste Gerard Schwering.

Samen met het onder DVEP ressorterende Qwint start de club binnenkort weer de actie ‘Zon voor NEO’, die de energieleverancier de eerste keer meer dan honderd nieuwe abonnees en daardoor de vereniging 25 zonepanelen opleverde. “Na de herfstvakantie gaan we die actie weer tien weken lang doen, omdat de huidige contracten per 1 januari aflopen”, aldus Schwering. “Als al die mensen gewoon klant blijven, levert dat ons opnieuw minimaal 25 panelen op, want er hebben zich al diverse nieuwe klanten gemeld die ook mee willen doen.”

Ledverlichting
Vorig week al kreeg NEO de beschikking over compleet nieuwe ledverlichting voor liefst vier voetbalvelden. Gerard Schwering: “Die is vooral mogelijk gemaakt omdat we een mooi bedrag hebben ontvangen uit het solidariteitsfonds van de KNVB, waaruit clubs die spelers hebben opgeleid een deel van het transferbedrag krijgen als deze naar een andere club worden verkocht. In dit geval komt de vergoeding uit de transfers van Wout Weghorst (hiernaast rechts met twee broers) binnen het betaalde voetbal. De lampen op het hoofdveld zijn zelfs geschikt voor het maken van televisieopnamen. En we kunnen de kosten ervan binnen acht of negen jaar terugverdienen.”

Zowel de ledverlichting als de onlangs geplaatste nieuwe en door de businessclub Promoting NEO aangeboden overkapping worden komend voorjaar door Wout Weghorst officieel ingewijd tijdens een speciale sponsorbijeenkomst. (WP)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

NEO krijgt trotse koploper TVC’28 op bezoek

Na twee gewonnen duels moest NEO afgelopen zaterdag in het verre Leeuwarden genoegen nemen met...
24-09-2026

Apollo 8 wint Noord Oost Nederland Cup

Een mooie zondag in De Veste voor Apollo 8 Dames 1. Voor het eerst werd de Noord Oost Nederland...
22-09-2026

BVV Borne onderuit in Delden

BVV Borne 1 heeft weinig plezier beleefd aan de terugkeer in de vierde klasse. De ploeg van...
21-09-2026

NEO speelt gelijk

NEO heeft de verre reis naar Friesland niet om kunnen zetten in de derde winst op rij. Ondanks...
21-09-2026

NEO wint opnieuw met 2-1, nu van Heino

Het werd na de op het oog geruststellende 2-0 toch nog een spannende slotfase op ’t...
14-09-2026

BVV Borne richt vizier op competitie

BVV Borne 1 is uitgeschakeld in de beker na een 0-4 nederlaag tegen UD Weerselo. Daarmee kan...
14-09-2026