Programma Borne op z'n Best 2018

 

Onderstaand tijdschema geeft een mooi overzicht van wat er allemaal wanneer te doen en te beleven valt en waar u het programma-onderdeel van uw voorkeur kunt vinden. Let wel: er kunnen nog wijzigingen optreden in het programma...

 

Oud Borne

  • 12.00 - 16.30 uur Kampioenschap voor Noord- en Oost Nederland voor Living Statues
  • 12.00 - 16.30 uur Workshop: Hoe word ik een beeld?

 

Oude Kerk (Oude Kerkstraat)

  • 12.00 - 12.45 uur Ronny Cloesmeijer / Gerrie Barkel
  • 12.55 - 13.40 uur Damessimo
  • 13.50 - 14.35 uur Jos en Yvonne Beunders
  • 14.45 - 15.45 uur Borns Kleinkoor
  • 15.55 - 16.40 uur Docenten Klassiek muziekschool

 

Doopsgezinde Kerk (Ennekerdijk)

12.00 - 16.30 uur Demonstraties Video Club Borne

 

Kulturhusplein

  • 12.00 - 17.00 uur Kidsplein
  • 12.00 - 13.00 uur X-dance
  • 13.15 - 14.10 uur Cladans
  • 14.20 - 15.20 uur Theaterschool Luna
  • 15.30 - 17.00 uur Jolien’s theaterhuis

 

Dorsetplein

  • 12.00 - 14.00 uur St. Gregorius
  • 14.30 - 15.30 uur Bornse Harmonie
  • 16.45 uur Prijsuitreiking Living Statues

 

Grotestraat - Zuid

  • 12.00 - 17.00 uur | Creamarkt

 

Rheineplein

  • 12.00 - 17.00 uur Foodtrucks
  • 12.00 - 12.45 uur Born to Pop
  • 12.45 - 13.05 uur Muziektruck
  • 13.05 - 13.50 uur Völle Wille
  • 13.50 - 14.10 uur Muziektruck
  • 14.10 - 14.55 uur Shantykoor Bornse Maten
  • 14.55 - 15.15 uur Muziektruck
  • 15.15 - 16.00 uur Spirit
  • 16.00 - 17.00 uur Muziektruck

 

Nijstad

  • 13.00 - 14.00 uur Drums of Fire

 

De Bolkshoek (parkeerplaats bij Albert Heijn)

  • 12.00 - 17.00 uur Kunst in Borne
  • 12.00 - 13.00 uur Da Capo
  • 13.15 - 14.15 uur The young Evergreens
  • 14.30 - 15.30 uur Koor Mix
  • 15.45 - 16.45 uur Inpajoko

 

Nieuwe Kerkstraat

  • 12.00 - 17.00 uur Brocante- en infomarkt

 

Grotestraat - Midden

  • 12.00 - 13.15 uur Double6
  • 13.15 - 13.50 uur Kunstige Mode
  • 13.50 - 14.35 uur SpOenk
  • 14.35 - 15.10 uur Kunstige Mode
  • 15.10 - 16.00 uur Double6
  • 16.00 - 16.35 uur Kunstige Mode