Programma

Programma Borne op z'n Best 2022

 

Onderstaand tijdschema geeft een mooi overzicht van wat er allemaal wanneer te doen en te beleven valt en waar je het programma-onderdeel van jouw voorkeur kunt vinden. Let wel: er kunnen nog wijzigingen optreden in het programma...

 

Oud Borne

  • 12.00 - 16.30 uur: Kampioenschap Noord- en Oost-Nederland voor Living Statues

 

Oude Kerk (Oude Kerkstraat)

  • 13.00 - 13.45 uur: Borns Kleinkoor
  • 14.00 - 14.45 uur: Barkel & Co
  • 15.00 - 15.45 uur: Damessimo
  • 15.45 - 16.30 uur: Jos en Yvonne Beunders

 

Kulturhusplein

  • 12.45 - 13.00 uur: Percussion Groep
  • 14.00 - 14.20 uur: Percussion Groep
  • 15.20 - 16.00 uur: Muziekschool
  • 16.00 - 16.10 uur: Uitslag Taartbakwedstrijd
  • 16.15 - 16:45 uur: Danceworkx

 

DanSing! podium (Kulturhus)

  • 12.00 - 12:45 uur: Cladans
  • 13.00 - 14.00 uur: Balletstudio Jennifer Willems
  • 14.20 - 15.20 uur: Danceworkx
  • 16.45 - 17.00 uur: Prijsuitreiking Living Statues door Dennis Wilt
  • 17.00 - 19.00 uur: Powerfactory

 

Kidsplein (rondom Kulturhus)

  • 12.00 - 15.00 uur: Verkoop taarten Taartbakwedstrijd
  • 12.00 - 17.00 uur: Silent Voorleesdisco
  • 12.00 - 17.00 uur: Waar is Wally?
  • 12.00 - 17.00 uur: Zoutwaterauto workshops Tetem
  • 12.00 - 17.00 uur: Technieklab Tetem
  • 12.00 - 17.00 uur: Proeftuin instrumenten
  • 12.00 - 17.00 uur: Kukelnest kinderboerderij
  • 12.00 - 17.00 uur: Schminkfeest
  • 12.00 - 17.00 uur: Kermisattractie

 

Nieuwe Kerkstraat/Bolkshoek

  • 12.00 - 17.00 uur: Creamarkt - Brocante - Goede doelen

 

Dorsetplein

  • 13.00 - 13.45 uur: Euregio Brassband
  • 14.00 - 14.45 uur: Bornse Harmonie
  • 15.00 - 15.45 uur: Stedelijk Orkest Borne

 

Grotestraat bij Lidle

  • 12.00 - 17.00 uur: Kunstmarkt

 

Grotestraat

  • 13.00 - 14.00 uur: Reborn
  • 14.00 - 15.00 uur: Double6

 

Rheineplein

  • 12.45 - 13.30 uur: Koor MIX
  • 13.45 - 14.30 uur: Melbuul'n Piratenkoor
  • 14.45 - 15.30 uur: The Young Evergreens
  • 15.45 - 16.30 uur: Shantykoor Bornse Maten

 

St. Stephanuskerk

  • 13.00 - 13.45 uur: Inpajoko
  • 14.00 - 14.45 uur: AmaZing
  • 15.00 - 15.45 uur: Volwassen Ensemble
  • 16.00 - 16.45 uur: Born to Pop