Verkeersmaatregelen tijdens Borne op z地 Best
WEGAFSLUITINGEN EN PARKEERGELEGENHEDEN

Verkeersmaatregelen tijdens Borne op z地 Best

Tijdens Borne op z’n Best worden bijna alle pleinen en parkeerplaatsen in het centrum van Borne bezet door de vele activiteiten. Het centrum van Borne en Oud Borne zijn zondag bovendien van 12.00 tot 17.00 uur volledig autovrij. Daarom raadt de organisatie bezoekers aan om zoveel mogelijk met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
 

Komt u toch met de auto, dan is het wellicht verstandig te parkeren aan de andere kant van de N743, in de Bornsche Maten. De gele evenementborden zullen u naar de daartoe geschikte plekken geleiden, waarna u binnen enkele minuten wandelend Oud Borne kunt bereiken. Ook vanaf het station zijn de festiviteiten in het centrum binnen vijf minuten te bereiken.
 

Zondag 16 april zijn de volgende wegen afgezet:

Ennekerdijk vanaf ingang naar de Zuid Esch, Abraham ten Catestraat, Horststraat, Pietmanskolkstraat, Oude Kerkstraat, Meijershof, Brinkstraat, Brugstraatje , Marktstraat, Potkampstraat, De Aak, Watertorenstraat, Koppelsbrink vanaf huisnummer 26, Grotestraat vanaf de Ziekenhuisstraat tot parkeerplaats De Bree, Bekenhorst ter hoogte van parkeerplaats De Haven, Oude Almeloseweg ter hoogte van de Kampweg, Stationsstraat ter hoogte van Hof van Knuif en de Nieuwe Kerkstraat.
 

Parkeren

Parkeerplaats de Polder, De Haven, Marktplein (bij Lidl) en De Koem zijn de gehele dag gesloten voor auto’s, net als het Rheineplein en het Dorsetplein.
 

Voor fietsen zijn parkeergelegenheden ingericht op parkeerplaats De Koem, parkeerplaats de Polder (bij voormalige galerie Polder aan de Grotestraat) en in de Watertorenstraat.
 

Voor bussen uit Duitsland is parkeerruimte gereserveerd bij restaurant Jasmin Garden.

 

Meer over Borne op z'n Best op www.hetbestevanborne.nl

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Vloedbeld — 12 apr 2023
Zijn er ook speciale parkeer plekken voor invalide mensen i.b.v een parkeer vergunning?
Michaela — 11 apr 2023
Goede keus ook voor de minder valide mens :(

Bokk地 en Bloaz地 is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026

Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
05-09-2026

Bokk地 & Bloaz地 maakt zich op voor derde editie

De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
04-09-2026

Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
30-08-2026

Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
30-08-2026