Verkeersmaatregelen tijdens Borne op z’n Best
WEGAFSLUITINGEN EN PARKEERGELEGENHEDEN

Verkeersmaatregelen tijdens Borne op z’n Best

Tijdens Borne op z’n Best worden bijna alle pleinen en parkeerplaatsen in het centrum van Borne bezet door de vele activiteiten. Het centrum van Borne en Oud Borne zijn zondag bovendien van 12.00 tot 17.00 uur volledig autovrij. Daarom raadt de organisatie bezoekers aan om zoveel mogelijk met de fiets of het openbaar vervoer te komen.
 

Komt u toch met de auto, dan is het wellicht verstandig te parkeren aan de andere kant van de N743, in de Bornsche Maten. De gele evenementborden zullen u naar de daartoe geschikte plekken geleiden, waarna u binnen enkele minuten wandelend Oud Borne kunt bereiken. Ook vanaf het station zijn de festiviteiten in het centrum binnen vijf minuten te bereiken.
 

Zondag 16 april zijn de volgende wegen afgezet:

Ennekerdijk vanaf ingang naar de Zuid Esch, Abraham ten Catestraat, Horststraat, Pietmanskolkstraat, Oude Kerkstraat, Meijershof, Brinkstraat, Brugstraatje , Marktstraat, Potkampstraat, De Aak, Watertorenstraat, Koppelsbrink vanaf huisnummer 26, Grotestraat vanaf de Ziekenhuisstraat tot parkeerplaats De Bree, Bekenhorst ter hoogte van parkeerplaats De Haven, Oude Almeloseweg ter hoogte van de Kampweg, Stationsstraat ter hoogte van Hof van Knuif en de Nieuwe Kerkstraat.
 

Parkeren

Parkeerplaats de Polder, De Haven, Marktplein (bij Lidl) en De Koem zijn de gehele dag gesloten voor auto’s, net als het Rheineplein en het Dorsetplein.
 

Voor fietsen zijn parkeergelegenheden ingericht op parkeerplaats De Koem, parkeerplaats de Polder (bij voormalige galerie Polder aan de Grotestraat) en in de Watertorenstraat.
 

Voor bussen uit Duitsland is parkeerruimte gereserveerd bij restaurant Jasmin Garden.

 

Meer over Borne op z'n Best op www.hetbestevanborne.nl

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Vloedbeld — 12 apr 2023
Zijn er ook speciale parkeer plekken voor invalide mensen i.b.v een parkeer vergunning?
Michaela — 11 apr 2023
Goede keus ook voor de minder valide mens :(

Avondvierdaagse Borne in zwaar weer

Vier avonden lang, vaak zingend, maar bovenal flink stappend door het buitengebied van Borne. En...
30-05-2023

Zenderen geniet als vanouds op Familiedag

Zoals de Pinksterbruidjes op de Eerste pinksterdag zijn gekerfd in het DNA van Borne, geldt dat...
29-05-2023

Dansende bruidjes winden velen om de vinger

‘Op een mooie Pinksterdag’ is de titel van het aloude succesnummer van Leen...
28-05-2023

Haringparty maakt zich op voor 10e editie

Op donderdag 15 juni is het weer zover: de Bornse Haringparty 2023. Volgens voorzitter Dennis...
23-05-2023

Azelo geniet van zeepkistenrace

“Hebben we er zin in en gaan we ervoor?” aldus de opzwepend klinkende speaker...
21-05-2023

Koeien dansend weer de wei in

Het is Hemelvaartsdag, de dag waarop Nederland op de fiets springt en eropuit trekt. De een...
18-05-2023