BVV Borne laat twee punten liggen
10-02-2026
MAAR STAAT WEL BOVENAAN IN DE TWEEDE PERIODE

BVV Borne laat twee punten liggen

Bvv Borne 1 heeft zondag in Diepenheim een 0-2 voorsprong weggegeven en moest genoegen nemen met een toch wat teleurstellend gelijkspel. Al bij rust leek de ploeg op rozen te zitten, maar in de tweede helft liet Borne een totaal ander gezicht zien.
 

Al na vier minuten was het raak voor BVV. Rick Hagreis zette goed druk op een tegenstander. Via Jelani de Jonge belandde de vervolgens mij Mart Snippers die koelbloedig afrondde.
 

De eerste twintig minuten heeft Borne het beste van het spel. Mart had nog een keer kunnen scoren, maar zag zijn inzet voor de lijn worden weggehaald door een speler van Diepenheim. Domper voor Borne was de gedwongen wissel van Rick nadat hij een stevige beuk te verwerken kreeg.
 

Twan Polman kwam voor Rick in het veld en uitgerekend Twan scoorde de 0-2. Opnieuw na een goede assist van Jelani.
 

Voorsprong weggegeven in tweede helft

Tien minuten na rust hielp Borne Diepenheim weer in het zadel. Aan de goal ging balverlies van Borne vooraf, de spits van Diepenheim liet doelman Tijn Wissink kansloos.
 

En een minuut later was het opnieuw raak. Opnieuw ging daar balverlies van Borne aan vooraf. In twee minuten tijd gaf Borne een voorsprong volledig weg. De nummer twee van de vijfde klasse A wist wel te voorkomen dat Diepenheim nog een keer kon scoren. Borne liet zich in de tweede helft van een slechte kant zien. Positief was wel dat Borne ondanks het gelijkspel bovenaan staat in de tweede periode omdat concurrent Zenderen ook puntenverlies leed.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Verenigingen in de knel door tarievenverhoging...

“Wij betalen nu al het meest, en de rekening wordt nu nóg hoger”, zei Rutger...
11-02-2026

Rood Zwart beëindigt zegereeks Zenderen Vooruit

Door de nederlaag zakt Zenderen Vooruit naar de vijfde plaats op de ranglijst. Ook in de strijd...
09-02-2026

Sterker NEO krijgt AZSV niet op de knieën

In een spannend duel op een prima niveau heeft NEO niet de eerste zege van 2026 bij kunnen...
09-02-2026

Joy Beune grijpt net naast medaille

Joy Beune is bij haar olympische debuut vierde geworden op de 3000 meter. De Nederlandse...
07-02-2026

Waarom werd miljoenenproject 't Wooldrik...

Wat is er nu precies gebeurd in het mislukte project ’t Wooldrik, waar ineens de stekker...
05-02-2026

Borne boeit ook op de Winterspelen

Vrijdag worden de Olympische Winterspelen officieel geopend. De komende weken staat Italië...
04-02-2026