Uitgestelde lintjesregen live op BorneBoeit
GEDECOREERDEN ONTVANGEN DONDERDAG ONDERSCHEIDING IN TWEE SESSIES

Uitgestelde lintjesregen live op BorneBoeit

De traditionele lintjesregen, op de laatste werkdag vóór Koningsdag, verliep dit jaar anders dan anders. Het coronavirus gooide immers behoorlijk wat roet in het eten. Burgemeester Jan Pierik liet zich echter niet kennen, charterde op 24 april een bakfiets met daarin negen, vooral oranjekleurige boeketten en peddelde zo langs alle gedecoreerden om ze persoonlijk, zij het op afstand, met hun pasverworven onderscheiding te feliciteren. Het officiële opspelden werd nog even uitgesteld.

 

Morgen, donderdag 2 juli, is het wél zover. Tijdens twee bijeenkomsten in het Kulturhus krijgen de gelukkigen dan het zo fel begeerde kleinood overhandigd. En omdat er maar een beperkt aantal genodigden bij aanwezig kan zijn, zal BorneBoeit er een live registratie van verzorgen, zodat ook de thuisblijvers van begin tot eind de feestelijkheden kunnen volgen. Beide bijeenkomsten duren circa 1,5 uur.

 

De gelukkigen

De eerste bijeenkomst begint om 11.30 uur. Dan is het de beurt aan Tonny Wolbers, Gerard Welberg, Harry Baartman, Piet Dijkstra en Gerarda Welberg-Pierik. Om 14.30 uur volgt het tweede deel, waarin Jan Snieders, Frans ten Tusscher, Annemarie Haak-Beune én René Morshuis hun onderscheiding in ontvangst mogen nemen. Op Piet Dijkstra na, die benoemd is tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau, mogen de andere acht gedecoreerden zich Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen.

 

De beelden zijn donderdag vanaf 11.30 uur te volgen via onze pagina Live.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

De flexflitspaal is weer terug

De mobiele snelheidscamera (flexflitser) is opnieuw geplaatst aan de Bornerbroeksestraat....
08-02-2026

Flinke schade door brand in woning aan De Dreef

Zaterdagmiddag rond 14.12 uur werd de brandweer gealarmeerd voor een woningbrand aan De Dreef en...
07-02-2026

Politie geeft oplichter laatste kans

De politie in Borne heeft donderdagavond een bericht geplaatst waarin een verdachte van...
05-02-2026

House of Health gestart in De Smederij

ADVERTORIAL. In het nieuwe zorgcentrum De Smederij aan de Hofte in Borne ben ik gestart met...
05-02-2026

Spiritueel shoppen in het Kulturhus

Iedereen kent het fenomeen van deze tijd: haasten, druk, druk, druk. Op deze zaterdagmiddag was...
01-02-2026

Demonstratie tegen mogelijke parkeerplaats

Zaterdagochtend werd er gedemonstreerd op het braakliggende terrein tussen het Kulturhus en...
31-01-2026