Polly is vertrokken uit het hertenkampje
22-04-2021
MINI DWERGPAARDJE KRIJGT EEN TOEKOMST ELDERS

Polly is vertrokken uit het hertenkampje

Het bijzondere mini dwergpaardje Polly is niet meer te zien en te aaien in het hertenkampje aan de Vinkstraat. De kleine ondeugd had de harten gestolen van veel bezoekers, werd gemist en men maakte zich zorgen over het beestje. BorneBoeit werd, zoals wel vaker het geval is, gevraagd om eens te achterhalen wat er toch met Polly is gebeurd.
 

Het goede nieuws is dat Polly in blakende gezondheid verkeert en momenteel bij de Enschedese paardenopvang verblijft en daar even gelukkig lijkt te zijn als in Borne. Al innige vriendschappen heeft gesloten en in afwachting is van een definitief thuis waar hij oud kan worden.
 

Bijtincidenten

Het bleek voor Polly niet mogelijk te zijn om in het hertenkampje te blijven, waar men met pijn in het hart afscheid heeft moeten nemen van het kleine, maar pittige ding dat regelmatig een lach op het gezicht toverde met al z’n streken. “Helaas had Polly ook de neiging om jonge dieren dood te bijten. We hadden het paardje laten castreren in de hoop dat dit zou helpen, maar helaas is het onlangs weer gebeurd”, legt Mariëlle Oude Kamphuis van het parkje uit. “We denken niet dat het kwaadaardigheid is, maar wijten het meer aan zijn jeugdigheid. Maar ja, je wilt natuurlijk ook alle andere dieren beschermen.” Ook de mensen van het hertenkampje waren erg gehecht geraakt aan Polly en de beslissing om toch maar een nieuw thuis voor hem te zoeken werd dan ook niet op een achternamiddag genomen. “Maar het is beter voor hem en voor iedereen”, was de uiteindelijke conclusie.
 

Momenteel wordt er nagedacht over een mooie vervanging voor het dwergpaardje. “Als iemand een suggestie heeft, dan horen we het graag”, aldus Mariëlle Oude Kamphuis. (AJ)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Johan Wierda — 23 apr 2021
Zet er een ezel bij en beiden worden zielsgukkig, dat is bij ons ook gelukt.
angelique moller — 22 apr 2021
Iets met kuddedier en soortgenoot.....bij mij lopen 12 paarden van groot tot klein samen met kippen, honden, katten , konijnen van jong tot oud en nog nooit meegemaakt dat er een is gebeten of vertrapt.
Jammer dat het zo moet gaan....

Relatief rustige nacht in Borne

Waar elders in het land veel schade ontstond door zware onweersbuien, bleef het in Borne...
28-06-2026

Een gesprek kan het verschil maken

Vrijdagmorgen stond een officieel onthullingsmoment gepland van een ‘1K ZIE...
26-06-2026

Code rood voor Borne: ga alleen naar buiten als...

Inwoners van Borne krijgen vanaf vrijdagnacht 00.00 uur te maken met de zwaarste...
25-06-2026

Fysiotherapie Borghende kan aan de slag in...

Vorige week vrijdag werden symbolisch de handtekeningen gezet door Mirjam en Hans Groote...
25-06-2026

Vrijheidstour naar Nationaal Ereveld Loenen...

Op zaterdag 20 juni bracht een groep van ongeveer twintig deelnemers een bezoek aan het...
21-06-2026

Rookmelder geactiveerd door zaagwerkzaamheden

Woensdagmorgen werd de brandweer gealarmeerd vanwege een automatische brandmelding bij...
17-06-2026