Training voor naasten in Borne krijgt een vervolg!
08-09-2026
HOE BLIJF JIJ OVEREIND ALS JOUW NAASTE PSYCHISCH KWETSBAAR IS?

Training voor naasten in Borne krijgt een vervolg!

ADVERTORIAL. Zorgen voor iemand met een psychische kwetsbaarheid en/of verslaving kan veel van je vragen. Je wilt er zijn voor je partner, kind, ouder, broer, zus, vriend of buur, maar ondertussen raakt je eigen balans soms uit zicht. Speciaal voor familieleden en andere naasten organiseert het Zelfregieteam Borne, samen met Bureau Herstel van Mediant, opnieuw de training ‘Hoe kom jij weer in balans’.

In zes bijeenkomsten van ongeveer twee uur ga je in een kleine, vertrouwde groep aan de slag met thema’s die veel naasten herkennen: verlies en rouw, steun en netwerk, herstel, grenzen stellen en veranderende rollen. Wij richten ons op jouw herstel en empowerment, het hervinden van identiteit, rollen en balans in jouw leven. De bijeenkomsten worden begeleid door Familie-ervaringsdeskundigen van Mediant en vrijwilligers van het Zelfregieteam. Deelname is kosteloos en mogelijk vanaf 23 jaar.
 

Feedback deelnemer: “Ik merkte dat ik niet de enige was”

“Op voorhand was ik toch wat sceptisch over de naasten training, maar dat bleek onterecht! Het is niet alleen fijn om andere naasten te ontmoeten die in soortgelijke situaties verkeren en daardoor erkennen en herkennen wat je zegt, maar daarnaast heeft het mij ook nieuwe inzichten gegeven. De pragmatische opzet is fijn en biedt handvatten om zelf ook in roerige tijden overeind te blijven.”
 

De volgende reeks start op 6 oktober om 13.00 uur, inloop vanaf 12.50 uur. De training vindt plaats in het Inloophuis voor naasten, gevestigd in wijkcentrum De Letterbak, Clematishof 6 in Borne.
 

Wil je meer weten of aanmelden? Neem contact op met het Zelfregieteam Borne via zelfregieteamborne@gmail.com of fed@mediant.nl, telefonisch via 053 4755399.

 

Je bent van harte welkom!

 

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!

Fien Sabèl (13) laat van zich horen met eerste...

Een vriend van haar vader hoorde haar boven op haar kamer zingen. Via hem kwam Fien Sabèl...
14-10-2026

Auto belandt in water aan Sumpelmaat

Aan de Sumpelmaat in de Bornsche Maten is dinsdagmiddag een auto in het water terechtgekomen....
13-10-2026

Stroomstoring op bedrijventerrein Veldkamp

Aan De Vormerij op bedrijventerrein De Veltkamp werd maandagmorgen een stroomstoring gemeld....
12-10-2026

Het rijk van ‘Koning Ledeboer’

De naam Ledeboer is in Borne vooral verbonden met de machinefabriek die Johan Marie Ledeboer in...
11-10-2026

De flexflitser staat opnieuw aan de Azelosestraat

De flexflitser is vandaag, vrijdag 9 oktober, opnieuw geplaatst aan de Azelosestraat in Borne....
09-10-2026

Heeft u al een coronaprik gehaald?

ADVERTORIAL. Heeft u al een coronaprik gehaald? Het is van 25 augustus tot en met 27 november...
09-10-2026