Vandalisme op het avontureneiland
31-01-2023
SCHADE DOOR GROF GEWELD

Vandalisme op het avontureneiland

Het is allemaal nog niet eens af. Op het nieuwe avontureneiland in Wensink-Zuid wordt nog met veel enthousiasme gewerkt aan de beplanting en de voorbereidingen voor het plaatsen van speeltoestellen is gestart. Alle positieve energie rondom het project vloeide echter volledig weg toen men dinsdagmorgen werd geconfronteerd met ernstig vandalisme op het eiland.

 

Grof geweld

Brokken metselwerk lagen op de grond, de muur bij de trap is half gesloopt en een tegel van het amfitheater verwijderd. Het lijkt wel of iemand een sloophamer van huis heeft meegenomen en eens flink tekeer is gegaan. Eerder al werd de deur van het vleermuizenverblijf geforceerd, met een dure reparatie tot gevolg.

 

Gevolgen
De vraag is of de schade nog gerepareerd kan worden. Daar wordt momenteel onderzoek naar gedaan. (AJ)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
ronald lassche — 29 mrt 2023
ik heb geen hoge pet op van de gemiddelde jeugd. Trouwens ook niet van de handhavers. Dus ik ben bang dat deze mooie herinnering geen lang leven beschoren zal zijn.
wandelaar — 31 jan 2023
jonge kinderen met spades en hamers/mokers zou niet moeten maar worden wel gesignaleerd. Waar is het toezicht van de ouders? Laat de vernieler betalen!
F35_fietser — 31 jan 2023
De foto's geven geen indruk van vandalisme maar eerder uitspoeling water/modder en slechte constructie. vandalisme is dan het laatste zetje!

Buiten veilig voelen tijdens donkere dagen

ADVERTORIAL. De blaadjes vallen. De dagen worden korter. Binnen is het behaaglijk en vertrouwd....
05-12-2023

Kerken Borne kleuren bloedrood

‘Mooi rood is niet lelijk’ luidt een bekend gezegde. Vijf woorden die vandaag, op...
22-11-2023

Ook dit jaar weer een Bornse Kerstherberg

Al ruim dertig jaar lang voelt de Kerstherberg in Borne als een warme deken voor hen die eenzaam...
22-11-2023

Herbouw historische boerderij Erve Wildyck

Het zal niemand zijn ontgaan dat er momenteel bij de rotonde Bonte Koe nieuwbouw plaatsvindt....
21-11-2023

Verzekerd zijn van huishoudelijk hulp vanaf 2024?

ADVERTORIAL • Manna biedt al jaren huishoudelijke hulp met persoonlijke aandacht in Borne....
17-11-2023

Bewoners Thomashuis hebben buit binnen

Zaterdagmiddag was het feest voor de negen verstandelijk beperkte bewoners van het Thomashuis...
11-11-2023