Het woningaanbod van 13 corporaties op één website
14-02-2023
WONINGHUREN.NL KOMT ERAAN

Het woningaanbod van 13 corporaties op één website

Vanaf 28 maart vinden woningzoekenden het (sociale) huurwoningaanbod van maar liefst 13 corporaties eenvoudig en helder op één website: www.WoningHuren.nl. Ingeschreven woningzoekenden ontvangen deze week bericht over hun inschrijving en het overzetten daarvan naar WoningHuren.nl.

 

Eén website, één inschrijving

Voor woningzoekenden wordt het nog eenvoudiger om het woningaanbod te zien en erop te reageren. Met één inschrijving reageren woningzoekenden straks op het aanbod van de 13 samenwerkende corporaties. Handig als woningzoekenden in meerdere gemeenten op zoek zijn naar een woning. Of als er meerdere corporaties woningen aanbieden in de gemeente waar iemand zoekt.

 

Samen
Dankzij de samenwerking van 13 corporaties is het mogelijk om het aanbod straks op één plek te vinden. De corporaties willen zo het vinden van een huurhuis zo makkelijk mogelijk maken voor woningzoekenden. In heel Nederland werken corporaties (regionaal) samen om het woningaanbod op één plek aan te bieden. Het samen aanbieden van het woningaanbod zorgt er ook voor dat er meer zicht is op de woonwensen van woningzoekenden in deze regio. Deze informatie helpt de corporaties en gemeenten bij het opstellen van woonvisies als het gaat om type woningen, woonlocaties en meer.

 

Activeren

Woningzoekenden die ingeschreven willen blijven staan, ontvangen uiterlijk begin april een e-mail met daarin het verzoek het nieuwe account te activeren. Daarna kunnen ze reageren op het woningaanbod. Het overzetten van het account van de huidige corporatie naar WoningHuren.nl gaat automatisch en is gratis. Wil een woningzoekende niet dat de gegevens overgezet worden, dan vervalt de inschrijving. Een nieuwe inschrijving kost eenmalig € 25,00. Het jaarlijks verlengen van een inschrijving is gratis.
 

Deelnemende corporaties
Op www.woninghuren.nl staat straks het woningaanbod van Beter Wonen, De Goede Woning, De Woonplaats, Domijn, Mijande Wonen, Ons Huis, Reggewoon, Sint Joseph Almelo, Viverion, WBO Wonen, Welbions, Wonen Delden en Woningstichting Tubbergen.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Brandweer haalt hovenier uit de boom

Met enige regelmaat rukt de brandweer uit om een kat uit een boom te halen. Gesneden koek voor...
28-03-2023

87-jarige Francien: ‘Dit is toch gewoon leuk?!’

Op haar zestigste trok ze al naar Borne, maar het duurde tot 2018 voor ze zich aanmeldde als lid...
26-03-2023

Petitie ‘Tichelkampweg’ tegen flexwoningen

Terwijl enkele jochies een balletje trappen op het speelveld aan de Tichelkampweg scharen enkele...
23-03-2023

Geef je mening over deelvervoer

Heeft u geen idee wat een deelauto is? Of zit u juist elke dag op een deelscooter? Het maakt...
21-03-2023

Blijgevig Borne voldaan in de ruststand

Wat medio november vorig jaar begon als een spontaan kortdurend initiatief om via een...
21-03-2023

Jeugd op expeditie met Dennis

Op 22 maart 2023 komt Dennis Wilt naar het Kulturhus, de Bijenkorf, in Borne om met de jeugd op...
19-03-2023