Verenigingsman Erik Rouhof overleden
17-04-2024
WARME VOORZITTER MELBUULKES EN MEER

Verenigingsman Erik Rouhof overleden

In de nacht van dinsdag op woensdag is Erik Rouhof overleden. De verenigingsman pur sang wist jarenlang zijn stempel te drukken op de vele activiteiten bij zijn carnavalsvereniging De Melbuulkes en ook bij NEO was hij een man die voor verbinding en veel gezelligheid zorgde. In februari van dit jaar kreeg Rouhof voor al zijn verdiensten nog een Borns Bijtje opgespeld.

 

Erik Rouhof werd op 1 maart 1964 geboren in Zenderen, waarna hij opgroeide aan de Piet Heinstraat in Borne. Naast zijn dagelijks werk als vertegenwoordiger bij een bouwmaterialenhandel was hij in zijn vrije tijd vooral druk met alles wat met carnaval te maken had. Waarbij De Melbuulkes een bijzonder plekje in zijn hart verdienden. Nadat Erik er al in 1992 tot Adjudant werd gekozen, voerde hij in het carnavalsjaar 2002-2003 de vereniging aan als Prins. Daarnaast was hij de laatste 11 jaar voorzitter, een periode waarin hij onder meer een van de aanjagers en oprichters was van de Carnahal. In februari van dit jaar mocht hij de vernieuwde bar/kantine openen van zijn vereniging. Een onderkomen dat mede door zijn tomeloze inzet tot stand kwam.

 

Bij NEO was Rouhof de man die op zondagochtend paraat stond in de kantine bij de thuiswedstrijden van de zwartwitten, alsook voor de kaart- en wielerclub. Bovendien was hij er lid van de kascommissie. Voor de sportvereniging alle reden Rouhof tot Lid van Verdienste te benoemen. Een ziekte die niet te overwinnen bleek, werd hem uiteindelijk fataal. Erik Rouhof werd 60 jaar.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Bennie van der tuuk — 17 apr 2024
( Hart en nieren)
Bennie van der tuuk — 17 apr 2024
We gaan deze kanjer ( Neo man in hard en nieren ) verschrikkelijk missen. Slaap zacht grote vriend.

Feestelijke opening van het Ouder-kindcafé in...

ADVERTORIAL. Op 14 oktober wordt in de Bibliotheek van het Kulturhus het nieuwe...
17-09-2025

Rosalie is de 25.000ste inwoner van Borne

Met de geboorte van baby Rosalie enkele weken geleden telt de gemeente Borne nu precies 25.000...
15-09-2025

Brandweer uitgerukt naar crematorium

Maandagmiddag rukte de brandweer uit na een melding van brand in het crematorium aan de...
15-09-2025

‘Haal de vroedvrouw!’

De verloskundige hulp in Nederland werd vanaf de 19e eeuw stap voor stap wettelijk geregeld, met...
12-09-2025

Bekend tv programma strijkt neer in Borne

De afgelopen drie dagen, van woensdag tot en met vrijdag, liep er een opvallende cameraploeg...
05-09-2025

Gratis woningwaarde laten bepalen tijdens Open...

ADVERTORIAL. VanHuyse Makelaars versterkt het team met een vertrouwd gezicht in de Twentse...
05-09-2025