Storm Conall raast over Borne
27-11-2024
MEERDERE BRANDWEERMELDINGEN IN GEMEENTE BORNE.

Storm Conall raast over Borne

De storm Conall, die op dit moment over Nederland raast, heeft ook in Borne voor enkele incidenten gezorgd waarbij de brandweer is ingezet.

 

Het KNMI heeft voor Overijssel code oranje uitgeroepen. Bij code oranje is er grote kans op gevaarlijk weer waarbij de impact groot is met mogelijk schade, letsel of veel overlast. Dit kan plaatselijk zijn. Code oranje kan 24 uur van tevoren worden afgegeven.

 

Het weeralarm geldt voor Borne tussen 16.00 uur en 24.00 uur. De harde windstoten kunnen zorgen voor gevaarlijke situaties. Bomen kunnen omwaaien en er is kans op schade aan gebouwen. De brandweer Borne is naar aanleiding van de storm vanavond al drie keer uitgerukt.

 

Zo werd er onder andere uitgerukt naar de toerit van de A35 alwaar een boom op een auto waaide. Gelukkig konden alle inzittenden de auto zonder letsel verlaten en werd de boom door de brandweer verwijderd en de auto door Vorgers weggesleept. Hetzelfde gebeurde op de Weerselosestraat waar ook een boom op de weg was gewaaid.

 

De brandweer in Borne werd verder nog ingezet voor storm schade meldingen aan de Kerkedennen en eveneens de toerit van de A35. Al met al lijkt de schade dus redelijk mee te vallen in Borne. In Lochem kwam het ernstige bericht dat een vrouw was omgekomen door een ongevallen boom.

 

Via BorneBoeit blijft u op de hoogte omtrent de storm in Borne. Mocht u iets hebben gezien of foto’s hebben gemaakt dan ontvangen wij die graag!

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

De vergetelheid voorbij

Nadat Japan in snel tempo de Amerikaanse vloot in de Stille Oceaan had uitgeschakeld, kreeg het...
14-08-2025

Scholtenhof gaat verder onder De Weerde

Vanaf 19 juli valt de Scholtenhof in Zenderen onder de vlag van Stichting De Weerde. De...
12-08-2025

Slechtvalken thuis op de watertoren

Enkele dagen geleden hoorde Ben Fransen een bijzonder geluid vanaf de watertoren. “Het...
10-08-2025

Autobrand aan de Kalanderstraat

Woensdagmiddag werd de brandweer opgeroepen vanwege een melding van brand aan de Kalanderstraat....
06-08-2025

Parkje de Bonte Koe schittert na grondige...

Het dierenparkje de Bonte Koe, pal naast het Dijkhuis, heeft een flinke opknapbeurt gekregen....
29-07-2025

Investeren in aandacht voor elkaar

Een maand geleden ontving Miriam Oude Wolbers voor de Stichting Aandacht voor Elkaar tijdens de...
25-07-2025