Samen bouwen aan het nieuwe Huis van Borne
17-06-2025
JOUW MENING TELT!

Samen bouwen aan het nieuwe Huis van Borne

ADVERTORIAL. Stel je voor: een plek midden in Borne waar je makkelijk binnenloopt voor een vraag, of juist digitaal snel geholpen wordt. Een plek waar je je als inwoner gehoord voelt. Dát is het idee achter het nieuwe Huis van Borne – en jij kunt nu meedenken over hoe dat eruit moet zien.
 

Afgelopen maand gaven veel inwoners hun mening over het contact met de gemeente. Nu gaat gemeente Borne een stap verder. Want hoe ziet die ideale gemeentelijke dienstverlening eruit volgens jou? Wat moet er zeker terugkomen in het nieuwe gebouw en in de manier waarop we met elkaar communiceren?
 

Wat vind jij belangrijk?
Wil je zonder afspraak terecht kunnen, of liever meer zaken online regelen? En hoe snel moet de gemeente reageren op meldingen of vragen? De gemeente wil jouw ervaring en wensen serieus nemen – want het nieuwe Huis van Borne wordt er één van ons allemaal.
 

Doe mee met het onderzoek

 

Vul hier de enquête in!

 

Je kunt tot en met 6 juli deelnemen aan de online vragenlijst. Het kost je minder dan 10 minuten van je tijd – maar je bijdrage is van grote waarde voor de toekomst van onze dienstverlening.
 

Vragen?
Op de website van het BornePanel vind je een overzicht met veelgestelde vragen. Staat jouw vraag er niet tussen? Dan kun je mailen naar info@bornepanel.nl.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Hubert — 17 jun 2025

Vul hier de enquête in! .......Jaja leuke site maar is ronduit knudde. Ben je halverwege stopt de lijst en kun je niet meer door klikken. O ja zeker niet geschikt voor digibeten

Gemeente legt eigenaar pand Grotestraat last...

De gemeente Borne heeft aan de eigenaar van een pand aan de Grotestraat een last onder dwangsom...
06-08-2026

Rook- en vapeverbod nu zichtbaar in Borne

De gemeente Borne heeft op verschillende plekken nieuwe borden geplaatst die wijzen op een rook-...
23-07-2026

GB90 wil opheldering over leegstaand pand...

De politieke discussie over het leegstaande pand aan de Grotestraat 220 krijgt een vervolg. Naar...
12-07-2026

Twijfels over kosten, niet over de...

De nieuwe Vloedbeltverbinding rond Zenderen blijkt aanmerkelijk duurder te worden dan in 2024...
03-07-2026

Oude videobanden? Laat ze niet verloren gaan

ADVERTORIAL. Misschien herken je het wel. Op zolder, in een kast of ergens achterin een lade...
03-07-2026

Tijdelijke gedeeltelijke afsluiting van de...

Hoewel al vijftien jaar aan beide kanten van de Tichelweg een bord 'Gesloten voor doorgaand...
30-06-2026