
Vorige week vrijdag werden symbolisch de handtekeningen gezet door Mirjam en Hans Groote Schaarsberg en wethouder David Vermorken onder het huurcontract voor de fysiotherapieruimte in het nieuwe sportcomplex. Dat gebeurde vlak voor de Dag van de Bouw, waarbij belangstellenden alvast een kijkje konden nemen in het sportcentrum, dat eind augustus in gebruik wordt genomen.
Langverwachte tweede vestiging
Hans Groote Schaarsberg stond tijdens de open dag afgelopen zaterdag enthousiast de vele bezoekers te woord en legde uit wat Fysiotherapie Borghende op die locatie straks allemaal te bieden heeft. Er werd al lange tijd uitgekeken naar de tweede vestiging in het sportcomplex. De plannen liepen echter vertraging op, omdat het eerste project, ’t Wooldrik, op het laatste moment werd afgeblazen vanwege te hoge kosten en risico’s. Een flinke domper voor de fysiotherapiepraktijk, die in ’t Dijkhuis uit haar jasje was gegroeid. Daarom werd tijdelijk een tweede vestiging geopend aan de Woolderweg, in afwachting van de verhuizing naar Sportcentrum Borne.
Enthousiaste plannen
De teleurstelling over de vertraging in de toekomstplannen maakt nu plaats voor enthousiasme over de nieuwe vestiging. Hans Groote Schaarsberg: “Het ademt hier aan alle kanten sport en bewegen!” Fysiotherapie Borghende betrekt een ruimte op de eerste verdieping, aangrenzend aan het krachthonk. Bewust is er geen muur geplaatst tussen beide ruimtes, zodat zowel de fysiotherapiepraktijk als de verenigingen straks van de faciliteit gebruik kunnen maken.
Daarnaast zijn er vier behandelkamers en een grote oefenruimte met slimme apparaten volgens het eGym-concept. De AI-gestuurde toestellen passen automatisch de weerstand, instellingen en voortgang aan op basis van het individuele niveau en de doelen van de gebruiker. Kortom: het nieuwste van het nieuwste.
Wethouder David Vermorken is blij met de komst van de fysiotherapiepraktijk naar het vernieuwde sportcomplex. “Het ondersteunt onze visie om zoveel mogelijk mensen aan het bewegen te krijgen en te houden. Bovendien heeft Borne-West hiermee een moderne fysiotherapiepraktijk in de buurt.”
Fysiotherapie Borghende opent op 1 september in het sportcomplex. De tijdelijke vestiging aan de Woolderweg blijft waarschijnlijk nog enige tijd open, omdat ook de praktijk in ’t Dijkhuis aan een verbouwing toe is. (AJ)
© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.