Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om Borne
‘SAMEN BOUWEN GEEFT KLEUR’

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om Borne

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp opnieuw volledig in het teken van het evenement waarbij honderden Bornenaren in teamverband de strijd met elkaar aangaan. Het thema van dit jaar is ‘Samen Bouwen Geeft Kleur’.
 

Slag om Borne is inmiddels uitgegroeid tot een evenement met een geheel eigen traditie. Teams verzamelen zich vanuit hun eigen thuishonk ergens in Borne en krijgen gedurende de avond de meest uiteenlopende opdrachten voor hun kiezen. Daarbij draait het om kennis, creativiteit, sportiviteit, samenwerking, doorzettingsvermogen en soms vooral het vermogen om jezelf niet al te serieus te nemen.
 

Wat de deelnemers precies te wachten staat, blijft traditiegetrouw tot het allerlaatste moment geheim. Wekenlang wordt er gespeculeerd, worden aanwijzingen gezocht achter ieder bericht van de organisatie en proberen teams te achterhalen wat er op de bewuste zaterdagavond in Borne gaat gebeuren. De organisatie houdt de kaken voorlopig stijf op elkaar.
 

Samen Bouwen Geeft Kleur

Voor de zesde editie staat ‘Samen Bouwen Geeft Kleur’ centraal. Een thema dat letterlijk verwijst naar bouwen, maar vooral naar wat Slag om Borne inmiddels is geworden: een evenement dat wordt gebouwd door heel veel verschillende mensen.
 

Lokale ondernemers, verenigingen, stichtingen, vrijwilligers, locaties, figuranten en andere betrokken Bornenaren dragen ieder hun steentje bij. Samen maken zij het mogelijk om ieder jaar opnieuw een avond neer te zetten waarin heel Borne in beweging komt.
 

Ook de inmiddels bekende tradities ontbreken dit jaar niet. De geheimzinnigheid vooraf, het fanatisme van de teams, de thuishonken verspreid door het dorp en natuurlijk Kareltje, die in de afgelopen jaren is uitgegroeid tot het onmiskenbare gezicht van Slag om Borne.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
05-09-2026

Bokk’n & Bloaz’n maakt zich op voor derde editie

De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
04-09-2026

Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
30-08-2026

Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
30-08-2026

Thomas Cremers opnieuw de snelste in Run Bike Run

De Melbuul’nzaterdag is traditioneel een dag waarop in Borne van alles tegelijk lijkt te...
29-08-2026

Borne laat zich niet tegenhouden door dreigende...

De tweede dag van de Melbuul’ndagen kwam vrijdag rustig op gang op de kermis. Vooral veel...
28-08-2026