‘Zorghelden’ gefêteerd met krentenwegge
11-12-2020
WARME GEBAREN BEREIKEN DEZE DAGEN DE ZORGMEDEWERKERS

‘Zorghelden’ gefêteerd met krentenwegge

“Het kan haast niet op”, aldus een uitgelaten Marleen Franke, activiteitenbegeleider bij Het Dijkhuis, vrijdagmorgen, als de 3 Kearls op de stoep staan met een groot aantal dozen vol met krentenwegge. De gulle gave behelst de symbolische opbrengstoverdracht van de vrijheidsvlaggen die eerder dit jaar in Borne, Hertme en Zenderen werden verkocht.

 

Eerder deze week ontvingen ze al spontaan een groot aantal warme pizzapunten van Domino’s Pizza Borne en overheerlijke Merci bonbons van een anonieme gever. “Het is gewoon hartstikke fijn dat mensen allemaal meeleven en ons niet vergeten”, zegt ze.

 

Een spannende tijd

Samen met Karin Wassen, leidinggevende van de TMZ-wijkteams voor de regio Borne, neemt Marleen al het lekkers in ontvangst. Richard IJzereef van de 3 Kearls vertelt dat de krentenwegge - die vandaag ook zal worden bezorgd bij de huisartsenposten, thuiszorgorganisaties en Villa Meijling -vooral als een gebaar moet worden gezien. “Als een hart onder de riem en als blijk van waardering en dank”.

 

Ook Karin is blij verrast door het gebaar. “Voor ons is het een spannende tijd”, zo zegt ze. “We hebben corona lang buiten de deur kunnen houden, maar helaas hebben we nu toch een aantal ziektegevallen in Het Dijkhuis. Toch blijven we met elkaar de schouders eronder zetten en keihard, maar vooral ook heel enthousiast bezig voor onze bewoners. Een gebaar als dit helpt daarbij.” (AJ/BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
H.rouwenhorst — 16 dec 2020
Jammer dat er niet aan de woonlocaties van Aveleijn gedacht wordt
Ook onze clienten zijn erg beperkt in hun contacten en ondervinden veel hinder van alle beperkingen
T Huiskes — 12 dec 2020
Opnieuw een erg goed initiatief van de 3 Kearls en ook goed dat d huisartsen, thuisorg en Villa Meyling ook delen in het ontvangen van de krentewegge! Zij hebben dit zeker dubbel en dwars verdiend; bravo!
.
Yvonne Repping — 11 dec 2020
Geweldig bedankt voor deze hartverwarmende verrassing namens team wijkverpleging van Buurtzorg Borne!

De flexflitser staat opnieuw aan de Azelosestraat

De flexflitser is vandaag, vrijdag 9 oktober, opnieuw geplaatst aan de Azelosestraat in Borne....
09-10-2026

Heeft u al een coronaprik gehaald?

ADVERTORIAL. Heeft u al een coronaprik gehaald? Het is van 25 augustus tot en met 27 november...
09-10-2026

Vrachtwagenbrand op A35 bij Borne

De brandweer van Borne is woensdag rond 16.30 uur uitgerukt voor een vrachtwagenbrand op de A35...
07-10-2026

N743 bij Bornsche Maten vijf dagen volledig...

Automobilisten die gebruikmaken van de N743 moeten van maandag 12 tot en met vrijdag 16 oktober...
07-10-2026

Plannen voor klooster en Kloosterhof krijgen vorm

Na jaren van plannen maken begint de toekomst van het voormalige Johannesklooster aan de...
05-10-2026

Draejcafé brengt 28.333,11 euro op

Drie dagen radio maken, plaatjes aanvragen, acties, een veiling en vooral heel veel...
04-10-2026