IJspret voor piepjong en ook wat ouder…
PEUTERS DUIMELOT EN BEWONERS DIJKHUIS GENIETEN SAMEN

IJspret voor piepjong en ook wat ouder…

Nadat de ijsbaan op het Dorsetplein maandagmorgen dan ook echt in gebruik kon worden genomen door de basisscholen, was het dinsdagmorgen de beurt aan de peuters van kinderopvang Duimelot in Zenderen. Voor sommigen best een beetje eng, maar de helpende hand van mama’s en begeleiders bleek wonderen te doen. Net zoals de morele support achter het terrasglas van Bliss, want daar leefde een aantal bewoners van Het Dijkhuis net zo hard mee met de gebeurtenissen op de gladde piste.
 

Voortdurend zwaaiend en glimlachend en ondertussen genietend van een kop koffie met een gebakje bleek maar weer eens overduidelijk hoe de ijsbaan in Borne voor verbinding kan zorgen. IJspret voor jong en oud… het werd hier gewoon even werkelijkheid. Voor de geplaagde organisatie ook een heerlijk ochtendje. Zondag moest immers op het laatste moment de opening nog worden afgelast wegens een lek in de onderliggende folielaag.

 

Vanmorgen vroeg bleek de condensvorming onder de overkapping nog voor enige problemen te zorgen, maar enkele uit de kluiten gewassen ventilatoren bieden inmiddels het nodige soelaas.
 

Te hard rijden op Grotestraat/Bekenhorst

“Wel hopen we dat het doorgaande verkeer op de Grotestraat/Bekenhorst de komende weken serieus rekening houdt met de aangepaste snelheid van 15 km per uur”, vertelt Rob Lagendijk. “We merken dat er nog steeds veel te hard wordt gereden ondanks de waarschuwingsborden. Dat moet echt anders. Aan de overkant van de straat worden immers de fietsen gestald, dus het gevaar ligt op de loer.”
 

De ukkies van Duimelot hebben ondertussen andere dingen aan hun hoofd. Gewoon op de been blijven en vooruitkomen. Een van de bewoners van Het Dijkhuis kent het als geen ander. “Vroeger hadden we een grote vijver aan de overkant van ons huis. Prachtig, wat hebben we daar ’s winters veel geschaatst”, vertelt ze met een stralend gezicht, terwijl ze maar naar de jonge artiestjes blijft zwaaien. (RH/AJ/BM)

 

Het volledige programma van de IJsbaan Borne vind je overigens in onze Uitagenda.

 

IJsbaan dinsdag 12 december

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Wilhelmien Pots — 15 dec 2023
Wat mooi

Bokk’n en Bloaz’n is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026

Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
05-09-2026

Bokk’n & Bloaz’n maakt zich op voor derde editie

De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
04-09-2026

Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
30-08-2026

Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
30-08-2026