Zomerrondleidingen Oud Borne starten weer
24-06-2024
OP WOENSDAG- EN ZONDAGMIDDAG IN JULI EN AUGUSTUS

Zomerrondleidingen Oud Borne starten weer

Het is bijna zomer en dat betekent dat er in juli en in augustus weer rondleidingen worden gegeven in Oud Borne. Twee keer per week zelfs, aanmelding vooraf is niet nodig.

 

Verhalen en anekdotes

De rondleidingen worden gegeven op woensdag- en zondagmiddag (met uitzondering van 21 en 25 augustus vanwege de Melbuul’ndagen) en starten om 14.00 uur bij de fontein op het Dorsetplein. Daar staat de gids dan al klaar om de nieuwsgierigen mee te nemen tijdens een circa anderhalf uur durende wandeling langs de vele bijzonderheden met de bijbehorende verhalen en anekdotes over de rijke historie van Borne. Ook wordt een bezoek gebracht aan de kerken in Oud Borne. Na afloop is er gelegenheid om in Het Bussemakerhuis te genieten van een kop koffie of thee. De kosten bedragen 5 euro per persoon. Indien mogelijk graag de museumjaarkaart meenemen.

 

Overigens is het ook mogelijk om buiten deze dagen/maanden een rondleiding te volgen in Oud Borne of in de oude toren en op de gewelven van de Oude Kerk. André Muller van de Gidsen Oud Borne vertelt graag meer, telefoon (074) 266 3082. Zie ook www.gidsenoudborne.nl.

 

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Bokk地 en Bloaz地 is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026

Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
05-09-2026

Bokk地 & Bloaz地 maakt zich op voor derde editie

De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
04-09-2026

Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
30-08-2026

Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
30-08-2026