‘Hoogste punt’ Huis van Borne bereikt
AMBTENAREN NEMEN VAST EEN KIJKJE BIJ HUN NIEUWE WERKPLEK

‘Hoogste punt’ Huis van Borne bereikt

Woensdag werd bij de nieuwe raadszaal van het in aanbouw zijnde Huis van Borne de gemeentevlag gehesen. Dit was een symbolische handeling die markeert dat het hoogste punt van de aanbouw aan het Kulturhus is bereikt. Of dat volledig klopt, is echter de vraag. Achter op het terrein, tussen het Kulturhus en Het Dijkhuis, verrijst namelijk nog het ‘werkhuis’, dat – althans op het oog – hoger lijkt te zijn. Het doet er niet toe. Het moment werd aangegrepen om de ambtelijke organisatie opnieuw te betrekken bij de plannen om de gehele organisatie onder te brengen in het Huis van Borne, een combinatie van het Kulturhus en het gemeentehuis.

 

Gemeentevlag gehesen

Wethouder David Vermorken had de eer om de gemeentevlag te hijsen. “Samen zetten we stappen om te komen tot een Huis van Borne dat het centrale punt in Borne wordt voor onze inwoners, met alle functies van het Kulturhus, het Sociaal Hus, onze Huisgenoten én de gemeente Borne.” Inmiddels zijn de contouren van de nieuwe raadszaal duidelijk zichtbaar. Hierdoor verandert ook de entree van het gebouw aan De Haven compleet. Door de bouwactiviteiten is dit nu nog lastig te zien.

 

Ambtenaren en raadsleden kregen een rondleiding door het gebouw. De verwachting is dat zij er in de loop van volgend jaar hun intrek zullen nemen. Voor het zover is, moet er echter nog veel gebeuren. Er wordt hard gewerkt om dit te realiseren. (AJ/KDS)

 

Foto in de tekst © Dirk de Graaf

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Paul Cohn — 02 jan 2025
...‘Hoogste punt’ Huis van Borne bereikt'...
Hoera, dus van meet af aan geen heelalvervuiling, energie uit uitputtende bron, miliieu of gezondheisschade? "Gewoon" duurzaam!
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/opnieuw-zwarte-rook-boven-het-vaticaan~bb2afc11/?referrer=https://www.google.com/

Tijdelijke gedeeltelijke afsluiting van de...

Hoewel al vijftien jaar aan beide kanten van de Tichelweg een bord 'Gesloten voor doorgaand...
30-06-2026

Praktijk ontruimd na brand bij tandarts

Een tandartspraktijk aan de Azelosestraat in Borne is donderdagmiddag ontruimd nadat brand was...
25-06-2026

In 2025 al 264 boetes voor negeren rood licht...

Nog geen paar maanden nadat bij drie spoorwegovergangen in Borne flitscamera's werden...
25-06-2026

GroenLinks-PvdA Borne heet voortaan PRO

Landelijk heten GroenLinks en PvdA sinds kort samen PRO (een afkorting van Progressief...
23-06-2026

Politie zoekt met helikopter in bossen van Twickel

UPDATE Burgernet 23.42 uur: De persoon is in goede gezondheid aangetroffen, wij danken u voor...
22-06-2026

Borne maakt zich op voor extreme hitte

De komende dagen krijgt Nederland te maken met extreme hitte. Het KNMI waarschuwt dat de...
22-06-2026