Eefje de Visser vijfde artiest Metropool Open Air
METROPOOL OPEN AIR BREIDT UIT MET EXTRA CONCERT IN HERTME

Eefje de Visser vijfde artiest Metropool Open Air

Metropool Open Air groeit en organiseert dit jaar voor het eerst vijf concerten in het Openluchttheater in Hertme. Waar eerdere edities uit vier avonden bestonden, wordt er nu een extra show toegevoegd. Op donderdag 21 augustus treedt Eefje de Visser op als bijzondere aanvulling op de line-up.

 

“Metropool Open Air biedt een breed programma dat veel muziekliefhebbers aanspreekt,” zegt Anne-Louise Hogenkamp, hoofd marketing bij Metropool. “Met de toevoeging van een extra concert willen we ons artistieke profiel verder uitdiepen. De andere avonden zijn gevuld met grote namen, terwijl Eefje de Visser vooral geliefd is onder liefhebbers van alternatieve pop.”

 

De line-up van Metropool Open Air bevat verder Flemming en Chef’Special in juni, en in augustus staan Guus Meeuwis en BLØF op het programma. De keuze voor Eefje de Visser kwam mede voort uit wensen van het publiek. “Uit onze jaarlijkse enquête bleek dat veel bezoekers haar graag wilden zien,” aldus Hogenkamp.

 

Eefje de Visser staat bekend om haar dromerige producties en persoonlijke teksten. Haar album Bitterzoet werd lovend ontvangen en met haar nieuwste plaat Heimwee keert ze terug naar de kern van haar sound. “Het gaat over verlangen naar de warmte van thuis en nadenken over wat thuis echt betekent,” zegt ze. Haar komst naar Hertme sluit daar perfect bij aan.

 

Kaarten voor de andere avonden zijn (bijna) uitverkocht. Dit extra concert biedt muziekliefhebbers een nieuwe kans om Metropool Open Air in het sfeervolle openluchttheater van Hertme te beleven. De kaartverkoop verloopt via Metropool.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Bokk地 en Bloaz地 is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026

Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
05-09-2026

Bokk地 & Bloaz地 maakt zich op voor derde editie

De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
04-09-2026

Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
30-08-2026

Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
30-08-2026