Avondvierdaagse van start
EERSTE WANDELAVOND VERLOOPT VLEKKELOOS, ZONNIG EN ZONDER WOLVEN

Avondvierdaagse van start

De Avondvierdaagse in Borne is maandagavond onder ideale omstandigheden van start gegaan. “Het was prachtig wandelweer,” zegt organisator Bert Bosman tevreden. “Niet te warm en droog. Ideaal.”

 

900 deelnemers

Ruim 900 deelnemers verschenen aan de start. “Dat is iets minder dan vorig jaar, maar er kan ook per avond worden meegelopen, dus dat aantal kan nog oplopen. We zijn tevreden. Dit is ook goed behapbaar voor de organisatie.” De eerste routes liepen door het fraaie Azelo en, voor de lange afstand, deels door landgoed Twickel. “Veel wandelaars waren onder de indruk van de omgeving,” aldus Bosman. De start vond plaats bij sportpark ’t Wooldrik aan de Azelosestraat.

 

Geen wolven

De avond verliep vlekkeloos. “Er waren eigenlijk geen bijzonderheden, geen ongelukken, en er zijn ook geen wolven gezien,” grapt Bosman. “Iedereen kwam voldaan terug en zat naderhand met een colaatje en een koekje na te genieten. Zo willen we het elke avond wel.” Aan de organisatie werken zo’n 30 tot 40 vrijwilligers per avond mee, waaronder 25 verkeersregelaars. Ook de EHBO was aanwezig, maar hoefde niet in actie te komen. Donderdag wacht de kinderen nog een speciale verrassing: een klimbaan van de scouting, dwars door de bomen.

 

Daglopers

Wie alsnog een avond wil meelopen, is van harte welkom. Daglopers kunnen zich aanmelden vanaf 18.00 uur in het clubhuis van BVV Borne. “Dan proef je toch een beetje de sfeer — en krijg je een dagmedaille mee naar huis,” aldus Bosman. (KDS/RH/DdG)

 

Foto's: Raymond Hofste en Dirk de Graaf

 

Meer foto's op onze Facebook-pagina

 

Avondvierdaagse 2025 dag 1

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Koop nu je kaarten voor theaterproductie ‘Man...

ADVERTORIAL. Hoe vaak zie je nou een professionele voorstelling met zó’n groot...
03-06-2025

De Pinksterbruidjes gaan weer dansen

De zingende en dansende Pinksterbruidjes zijn ook dit jaar weer in Borne te bewonderen. Op...
29-05-2025

Haringparty aan vooravond van twaalfde editie

Donderdag 19 juni vindt alweer voor de twaalfde keer de Bornse Haringparty plaats. Vanaf 17.00...
20-05-2025

Beekparkfestival in aantocht

Zaterdag 14 juni is het weer zover: het jaarlijkse Beekparkfestival barst los in de Bornsche...
09-05-2025

Defilé van honderden antieke militaire...

Een colonne van zo’n 230 historische legervoertuigen trekt maandag 5 mei door het centrum...
03-05-2025

Vroege vogels en volle pleinen

In Borne begon het feestje ter ere van de koning al vrijdagavond, toen het Dorsetplein gevuld...
26-04-2025