ADVERTORIAL. Hoe vaak zie je nou een professionele voorstelling met zó’n groot verhaal, zó dichtbij? Deze Pinksteren komt het indrukwekkende ‘Man van Beton’ naar het Openluchttheater in Hertme. Een meeslepende theaterproductie over verzetsheld, ondernemer én eerste voorzitter van FC Twente: Cor Hilbrink. Je kent de naam misschien van het straatnaambord of de tribune in het FC Twente-stadion – maar één ding is zeker: na deze voorstelling vergeet je hem nooit meer.
Een man met lef, een verhaal vol Twentse trots
Cor Hilbrink stond aan de wieg van FC Twente, richtte in naam van Reef de Betoncentrale Twenthe op en speelde een sleutelrol in het verzet tijdens de Tweede Wereldoorlog. ‘Man van Beton – Hart van Goud’ vertelt zijn verhaal door de ogen van zijn zoon Willem, die terugblikt op het leven van zijn vader. Via ontmoetingen met Yana – een alleenstaande moeder uit het asielzoekerscentrum in Azelo – ontdekt Willem dat het verleden verrassend actueel kan zijn. Zijn herinneringen komen tot leven op het prachtige podium van het Openluchttheater Hertme.
Borns talent in de hoofdrol
Naast professionele acteurs Maarten Wansink (als Willem) en Evgenia Brendes (als Yana) speelt ook talent uit de regio mee. De rol van Cor Hilbrink wordt vertolkt door niemand minder dan Iban Gast uit Borne, bekend van eerdere regionale topproducties zoals Robin Hood. De Bornse Renske Bosems-Visser staat als zijn vrouw – Gerarda Hilbrink – op het podium. Samen met een talentvol ensemble, live-band én een muzikaal projectkoor komt het verhaal tot leven.
Slechts vier keer te zien – tijdens Pinksteren
Plan alvast een avond uit dit Pinksterweekend, want dit wil je niet missen. Man van Beton speelt slechts vier keer: op 6, 7, 8 en 9 juni 2025. Kaarten zijn verkrijgbaar vanaf €32,50 en gaan snel. Wacht dus niet te lang. Bestel je kaarten nu via www.manvanbeton.nl
Waarom je dit écht niet wil missen:
Sommige verhalen moet je niet alleen horen – die moet je voelen, meemaken en delen. ‘Man van Beton’ is zo’n verhaal. Alleen deze Pinksteren te zien, dus je hebt maar één keer de kans om geraakt te worden. Wees erbij!
© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.