Zomerrondleidingen Oud-Borne van start
VAN KERKTOREN TOT KLOPJESWONINGEN, BORNSE GIDSEN STAAN TWEE KEER PER WEEK WEER KLAAR VOOR DE ZOMERRONDLEIDINGEN

Zomerrondleidingen Oud-Borne van start

Wie deze zomer zin heeft in een verrassende en leerzame wandeling door het historische hart van Borne, kan zijn hart ophalen. In juli en augustus worden er weer zomerrondleidingen georganiseerd door Oud Borne. Deelnemen is eenvoudig: aanmelden vooraf is niet nodig.

 

Twee keer per week, op woensdag en zondag, staat er om 14.00 uur een gids klaar bij de fontein op het Dorsetplein. U hoeft alleen maar aan te sluiten. De rondleiding duurt ongeveer anderhalf uur en voert langs karakteristieke panden, verborgen plekjes en bijzondere verhalen die het oude dorpscentrum rijk is.

 

Verhalen en vergezichten

De gidsen nemen u niet alleen mee langs de buitenkant van Oud Borne. Ook het interieur van de historische kerken maakt onderdeel uit van de route. Onderweg hoort u alles over de gebruiken van vroeger, de inwoners en de ontwikkelingen die Borne gevormd hebben tot wat het nu is.

 

Koffie en extra mogelijkheden

Na afloop bent u van harte welkom in museum Het Bussemakerhuis voor een kop koffie of thee. Heeft u een Museumjaarkaart? Neem die dan vooral mee. Deelname aan de rondleiding kost €5,- per persoon. De zomerrondleidingen vinden plaats tot eind augustus, met uitzondering van woensdag 27 en zondag 31 augustus in verband met de Melbuul’ndagen.

 

Rondleiding op maat

Wilt u op een ander moment of met een eigen gezelschap een rondleiding door Oud Borne? Dat kan het hele jaar door, op afspraak. Er zijn ook speciale rondleidingen mogelijk met aandacht voor bijvoorbeeld de oude toren en de gewelven. Interesse? Neem dan contact op met André Muller via 074 – 266 30 82 of kijk op www.gidsenoudborne.nl. (KDS)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Ontdek de mooiste kerstmarkten met Taxi Konink

ADVERTORIAL. De gezellige winterperiode komt er weer aan! Al in november openen de eerste...
17-11-2025

Wout Ellenbroek nieuwe Koning van KV De...

Een bomvol Rheineplein vormde zondagavond het decor voor het jaarlijkse aantreden van de...
16-11-2025

Sint weet Zenderen moeiteloos te vinden

Sinterklaas heeft met zijn kleurrijke gevolg dit jaar opnieuw moeiteloos de weg naar Zenderen...
16-11-2025

Sinterklaas feestelijk onthaald

Het Rheineplein vulde zich zaterdagmiddag langzaam met mensen, alsof heel Borne zich rondom...
15-11-2025

Livestream Sinterklaasintocht Borne 2025

Volg via onze live-pagina de livestream van de Sinterklaasintocht in Borne. BorneBoeit doet dit...
15-11-2025

Sinterklaas wordt ook in Zenderen welkom geheten

Sinterklaas slaat natuurlijk Zenderen ook niet over. Een dag na de intocht in Borne brengt de...
06-11-2025