
De coalitievorming is in volle gang. BorneNu praat met CDA en VVD over de voortzetting van het huidige college, maar duidelijk is nu al dat Arthur Lammers niet opnieuw de wethouder voor BorneNu zal zijn. Lammers heeft besloten als wethouder te stoppen.
Wethouder Lammers is op dit moment goed hersteld na een ziekteperiode, tegelijkertijd gunt hij de partij, de gemeente en de inwoners een wethouder die zich vanaf het begin voor de volle honderd procent in kan zetten om met het nieuwe college een goede start te maken. Deze weloverwogen keuze kwam tot stand op basis van een persoonlijke afweging. Als wethouder had hij wonen en bouwen in zijn portefeuille, evenals onder andere inburgering en vluchtelingen, bedrijvigheid en ondernemersklimaat, werk en inkomen, cultuur en onderwijs.
'Dankbaar voor mooie periode'
Arthur Lammers kijkt positief terug op zijn periode bij BorneNu. Hij heeft zes jaar met veel plezier in de raad gezeten. Op de kop af is hij nu 2 jaar wethouder. Dit heeft hij beiden met veel plezier gedaan. Het ambt van wethouder heeft hij met betrokkenheid ingevuld en dit blijft hij doen tot het nieuwe college is geïnstalleerd.
Arthur Lammers: “Samen met het college en de ambtelijke organisatie hebben we mooie stappen gezet. Naast nieuwe plannen in de Bornsche Maten hebben we ingezet op extra woningbouwlocaties op het Jonge Poerink terrein, aan de Steenbakkersweg en de Bornerbroeksestraat. Samen met de dorpsraad is het koersdocument 'Leefbaar Zenderen' opgesteld. De nieuwe basisschool de Letteborg is in gebruik genomen. En ik ben er trots op dat we met het beleidskader ‘Blik op morgen – Perspectief op een betere toekomst, 2025’ de basis hebben gelegd voor een bredere aanpak van armoede en schulden en het versterken van de bestaanszekerheid van de inwoners. Het was voor mij een eer om mij voor Borne en haar inwoners in te mogen zetten. Ik kijk hier met heel veel plezier op terug”
Lammers gaat zich nu volop oriënteren op een volgende stap in zijn loopbaan, daarmee is hij voor nu ook niet als raadslid beschikbaar. Hij bedankt BorneNu hartelijk voor de ruim 10 jaar dat hij met hen heeft mogen samenwerken. Lammers: “Dit was een mooie periode en die had ik niet willen missen.” Hij wenst hen, de nog te vormen coalitie en overige partijen veel succes in de komende raadsperiode.
Het is op dit moment nog onbekend wie door BorneNu zal worden voorgedragen als nieuwe wethouder. (AJ)
© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.