'Tussen de buien door best gezellig'
BEZOEKERS MELBUUL誰 ZATERDAG LATEN ZICH NIET UIT HET VELD SLAAN

'Tussen de buien door best gezellig'

Het zat de organisatie van de Melbuul’ndagen zaterdag niet echt mee. De mooie zomer blijkt het uitgerekend in dit weekend voor gezien te houden en plaats te maken voor lagere temperaturen en - wat erger is - regenbuien. Gelukkig werd het in de loop van de ochtend weer droog en kwam de glimlach terug op de gezichten van al diegenen die er zich vandaag zoveel van hadden voorgesteld.

 

Belangstelling van vele bezoekers

Of het nu de boekenverkopers waren in de Stationsstraat, de deelnemers aan de braderie die zich door het straten slingerde, de kermisexploitanten, alle begeleiders van het Kids Event en de megagrote stormbaan… ze bleven de moed erin houden en werden beloond met de belangstelling van de vele bezoekers die zich óók niet uit het veld lieten slaan. Samen maakten ze er ondanks alles toch een leuke dag van.

 

En ach… als er zich, zoals aan het begin van de middag, ineens weer een plensbui aandiende, was er overal wel een plekje te vinden om even te schuilen en daarna weer verder te gaan. “Best gezellig hoor”, aldus een echtpaar lachend onder een grote parasol, terwijl de regen op dat moment met bakken uit de hemel viel.

 

Tegen 16.00 uur verplaatste de aandacht van de bezoekers zich vooral naar het Dorsetplein, waar de start was van de Run Bike Run (daarover later meer). Vanavond wordt de Melbuul’nzaterdag afgesloten met een optreden van de coverband Noah. Morgen is er weer een nieuwe dag. En als de weervoorspellingen niet bedriegen, blijft het gewoon weer droog. (AJ/RH/BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Melbuul地zaterdag 2018


    Bokk地 en Bloaz地 is een heerlijke...

    Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
    04-10-2026

    Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

    Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
    18-09-2026

    Marble Ball niet alleen in trek bij bezoekers

    Wie jaarlijks de open dagen van bloemenvereniging Floralia bezoekt weet inmiddels wel dat je er...
    05-09-2026

    Bokk地 & Bloaz地 maakt zich op voor derde editie

    De herfst is pas echt begonnen als de bokbieren weer op tafel komen. Op zondag 4 oktober staat...
    04-09-2026

    Carpaccio, cowboys en volle pleinen bij...

    Een beetje regen bleek zondag niet genoeg om Borne binnen te houden. Hoewel het weer duidelijk...
    30-08-2026

    Spetterende Melbuul'n zaterdagavond

    Onze huisfotograaf Raymond Hofsté schiet tijdens de Melbuul'ndagen duizenden...
    30-08-2026