Wéér een warm bad voor de Sint
21-11-2018
PLEZIERIGE CHAOS TIJDENS HOTELBEZOEK

Wéér een warm bad voor de Sint

Dat Sinterklaas welkom was in Borne, heeft ‘ie zaterdag al tijdens de intocht kunnen proeven. En voor het geval zijn geheugen hem toch ietwat in de steek zou kunnen laten, werd het hem woensdagmiddag nóg eens heel fijntjes ingewreven. Tientallen kinderen stonden namelijk al vóór half drie bij het Hotel van de hoofdpersoon te wachten om hem een tekening aan te bieden, een hand te geven of, in het voorkomende geval, stilzwijgend met grote ogen aan te kijken. En eenmaal binnen was het al niet anders, het zat er propvol. De Pieten bouwden ondertussen hun eigen feestje. Kortom, de chaos was compleet.

 

Duidelijk werd ook dat Sinterklaas de afgelopen dagen in zijn Hotel weer behoorlijk op krachten is gekomen na zijn vermoeiende en ook al zo chaotische oversteek.

 

Praatjes voor tien

De witbebaarde bisschop maakte praatjes voor tien, mopperde over zonnepanelen die op zijn hoge, hoge daken behoorlijk in de weg liggen en kreeg de papa’s, mama’s, opa’s en oma’s zelfs zo ver een lied voor hem aan te heffen. “Eerst de dames en dan de heren; zoals het hoort,” zei hij op dwingende toon. En zo voltrok zich anderhalf uur lang een traditie in Oud Borne, met louter gelukkige gezichtjes.

 

En voor de bezoekers en bezoekertjes voor wie het allemaal toch wat teveel van het goede werd, is er volgende week woensdag opnieuw een kans. Ook dan is het Hotel weer van 14.30 tot 16.00 uur geopend. (BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Hotel van Sinterklaas 2018


    Zenderen maakt zich op voor feestweekend

    Drie dagen feest, honderden deelnemers, tientallen vrijwilligers en een programma voor alle...
    19-06-2026

    Haringparty brengt 15.000 euro bijeen voor...

    Met een strakblauwe lucht, temperaturen van ruim 32 graden, koude drankjes en natuurlijk volop...
    18-06-2026

    Ondernemersfonds Borne komt tekort

    Het Ondernemersfonds Borne blijkt in 2026 onvoldoende budget te hebben om alle aanvragen voor...
    15-06-2026

    Paul Roetgerink is de nieuwe schutterskoning

    Met het 306de schot viel zaterdag het doek voor de Spassvogel. Het houten gevogelte had er toen...
    13-06-2026

    Gezellige en sportieve drukte op het...

    Ondanks donkere wolken en af en toe een paar spetters regen is het Beekparkfestival...
    13-06-2026

    Goed Genoeg Weer Festival

    Het had mooier gekund. De eerste regendruppels vielen juist op het moment dat de bezoekers zich...
    06-06-2026