Kerstboomverbranding in de Stroom Esch
KOMENDE ZATERDAG OM 17.00 UUR DE 32STE EDITIE

Kerstboomverbranding in de Stroom Esch

Na de feestelijke decembermaand, de Nieuwjaarsduik én de Nieuwjaarsbijeenkomst op het Rheineplein breekt het moment weer aan van de kerstboomverbranding in de Stroom Esch. Zaterdag 5 januari is het zover, voor de 32ste keer.

 

Net als in voorgaande jaren kunnen de kerstbomen zonder schroeven en spijkers vanaf 13.00 uur worden gebracht naar het akkerland aan de Weerselosestraat ter hoogte van de Pinksterbloem. De vrijwilligers zullen er een mooie stapel van maken. Voor iedere kerstboom ontvangen de kinderen een lootje waarmee ze een leuk prijsje kunnen winnen. Om 17.00 uur zullen de kerstbomen worden aangestoken en dan is er voor alle toeschouwers warme chocolademelk of glühwein. Een gezellig samenzijn van bewoners uit de wijk, waarbij getoost wordt op het nieuwe jaar.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Frank Vennegoor — 03 jan 2019
Vanaf morgen zullen bij het Kulturhus, ter hoogte van het koetshuisje, ook een aantal kerstbomen liggen die meegenomen mogen worden! Wij zijn zelf niet in de mogelijkheid ze weg te brengen. Dus als er kinderen zijn die nog een aantal lootjes nodig zijn..

Zenderen viert feest, ondanks code rood en oranje

Het was warm, om niet te zeggen bloedheet, gisteren en vandaag. Ook aan de Lidwinaweg in...
27-06-2026

Zenderen maakt zich op voor feestweekend

Drie dagen feest, honderden deelnemers, tientallen vrijwilligers en een programma voor alle...
19-06-2026

Haringparty brengt 15.000 euro bijeen voor...

Met een strakblauwe lucht, temperaturen van ruim 32 graden, koude drankjes en natuurlijk volop...
18-06-2026

Ondernemersfonds Borne komt tekort

Het Ondernemersfonds Borne blijkt in 2026 onvoldoende budget te hebben om alle aanvragen voor...
15-06-2026

Paul Roetgerink is de nieuwe schutterskoning

Met het 306de schot viel zaterdag het doek voor de Spassvogel. Het houten gevogelte had er toen...
13-06-2026

Gezellige en sportieve drukte op het...

Ondanks donkere wolken en af en toe een paar spetters regen is het Beekparkfestival...
13-06-2026