OBToppers wint Borne Curling Open
VERMAKELIJK TOERNOOI VOOR HET GOEDE DOEL

OBToppers wint Borne Curling Open

Vanaf 17.00 uur donderdagmiddag streden 24 bedrijventeams om het kampioenschap in de Borne

Curling Open, het inmiddels vermaarde toernooi op de ijsbaan. En het was ruim na tienen dat OBToppers zich de hoofdprijs mocht toe-eigenen. Dat deed het na de eenzijdige finale tegen Ellab uit Hengelo, het dolenthousiaste en verraderlijk goed spelende team in de flatteuze wintertruien. De zenuwen speelden de Hengeloërs echter zoveel parten, dat ze genadeloos en met 5-0 het onderspit moesten delven tegen de onderwijsdeskundigen uit de Molenstraat. ‘Jonkvrouw Marloes en haar drie aanbidders’ van De Toet’nbloazers kregen de prijs voor het best geklede en meest gesupporte team uitgereikt.

 

‘Machtig leuk’

De uiterst sportief verlopen avond -slechts zelden was er sprake van tumult of discussie- werd vooral gekenmerkt door gezelligheid en een gemoedelijke netwerkactiviteit. Gestoken in potsierlijke kersttruien, of soms voorzien van flonkerende sterren of gouden kronen, traden de teams tegen elkaar aan in de bevroren arena, vaak luid aangemoedigd door de concurrenten die zich verschansten bij het drankpunt of op het verwarmde terras. “Het is gewoon vermakelijk”, was dan ook de algehele teneur en Marc Leurink, de omroeper van dienst en tevens preses van het organiserende Lions Borne, liet zich zelfs ontvallen dat het weliswaar allemaal nergens om ging, maar dat het ‘gewoon machtig leuk’ was.

 

Goede doel

Het winnende team, onder aanvoering van Dick Ellenbroek, ontving de beker na afloop dan ook met een grote glimlach. Het was geweldig om hier weer aan mee te mogen doen”, zo zei hij, en hij complimenteerde de organisatie met de perfect verlopen avond. Een avond die natuurlijk vooral ook in het teken stond van het goede doel, want de opbrengst ervan krijgt volgend voorjaar een nog nader te bepalen bestemming. De Ster was in elk geval al spekkoper, want OBT had het lunchcafé aan de Marktstraat vooraf al voorgedragen als het beste goede doel. En dat bleek bij de prijsuitreiking vanavond goed voor een cheque van 500 euro. (RH/AJ/BM/DdG)

 

Borne Curling Open Bedrijven

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Zonnige zondag met mode en chocolade

Borne genoot zondagmiddag van een bruisende koopzondag tijdens het inmiddels vertrouwde...
28-09-2025

Totale chaos tijdens de Slag om Borne

Na vier succesvolle edities van de Slag om Borne staat het dorp deze zaterdag opnieuw op zijn...
21-09-2025

Open Monumentendag: Primeur voor Het Spanjaard

De Open Monumentendag in Borne begon zaterdag op sportieve wijze met de Monumentenrun,...
13-09-2025

Open Monumentendag in het teken van erfgoed en...

Als het om architectuur gaat heeft Borne heel wat te bieden. Kijk maar eens om je heen hoeveel...
05-09-2025

Tweede editie Bokk’n en Bloaz’n op 12 oktober

Na het succes van de eerste editie krijgt Bokk’n en Bloaz’n dit najaar een vervolg....
03-09-2025

De Melbuul’ndagen zitten erop

Het zit erop: het jaarlijkse dorpsfeest, de Melbuul’ndagen. Vijf dagen lang plezier, sport...
31-08-2025