Kat laat redders blauwtje lopen
16-01-2022
DIERENAMBULANCE EN BRANDWEER HEBBEN HET NAKIJKEN

Kat laat redders blauwtje lopen

Zondagmiddag rond 14.00 uur kreeg de Brandweer een melding dat er een ‘dier op hoogte’ zat aan de Bloksteegweg. De melding kwam van de Dierenambulance die op haar beurt was ingeseind door wandelaars die een miauwend geluid hoorden en een kat in een van de bomen ontdekten. Het zwarte diertje durfde blijkbaar niet meer naar beneden, dus diende de sterke arm eraan te pas te komen. Nadat een ladderwagen van het korps uit Hengelo was gearriveerd en een van de manschappen samen met een medewerker van de Dierenambulance in het bakje op weg gingen naar de kat en door alle takken heen bijna op hun eindbestemming kwamen, koos de viervoeter tóch het hazenpad.
 

Smart, Phone of Hoesje

Eenmaal weer op de grond ging ‘ie er als een streep vandoor. Op weg naar de tegenoverliggende zorgboerderij. Naar even later bleek zijn of haar vaste woon- en verblijfadres, want een van de medewerkers kwam al gauw met het diertje op de arm terug naar de goedwillende hulpverleners om hen voor hun potentiële inzet te bedanken. De hoofdrolspeler in deze klucht bleek er een van een drieling te zijn, negen maanden oud en de naam Smart, Phone of Hoesje te dragen. Eind goed al goed dus, al liepen de redders toch wel even een blauwtje. (BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Anne — 16 jan 2022
Het is blijkbaar steeds moeilijker in te schatten hoe het normale gedrag is van een dier. Ook op de dierenambulance, wat niet wil zeggen dat ze in de regel best wel nuttig werk doen.
Geen wonder in een wereld waarin dieren bijna menselijke eigenschappen worden toegedicht en we hun gedrag te veel zien als twee benig soortgenoot.
Tja, dat zo'n katje je dan even een blauwtje laat lopen, goeie les voor een volgend keer; met verstand van zaken werken is iets anders dan maar op je gevoel af gaan.

 

 

Bouwbureau Twente speelt in op veranderingen

ADVERTORIAL • In kenniscentrum Het Spanjaard aan de Stationsstraat in Borne is Bouwbureau...
24-05-2023

Johan Meijer in gesprek met Rob Munsterhuis

‘De Drijfveer’ vormt de veelzeggende naam van het praatprogramma op BorneBoeit....
20-05-2023

Lions schuiven 1.325 kistjes over de toonbank

Tot 19.00 uur vanavond gaan er bij de voordeur van restaurant Dorset exact 1.325 aspergekistjes...
16-05-2023

Donzige dotjes stelen de show

Het is niet nieuw, maar toch ook weer wel. Ieder jaar weer, ergens in het voorjaar, breekt...
16-05-2023

Trots op Zenderenaar Titus Brandsma

‘Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg’ is het adagium dat zeker ook in Twente...
14-05-2023

Avontureneiland officieel geopend

Met een tochtje op het fonkelnieuwe Pontje van Maris Stella opende wethouder Michael Geerdink...
13-05-2023