Geslaagde herkansing Buitenspeeldag
RUIM 200 KINDEREN LEVEN ZICH UIT IN DE BORNSCHE MATEN

Geslaagde herkansing Buitenspeeldag

Eigenlijk stond op 8 juni de Buitenspeeldag in de Bornsche Maten al op de agenda. Door een gebrek aan vrijwilligers diende het feest echter op het allerlaatst te worden afgeblazen, maar dat werd woensdagmiddag meer dan goedgemaakt. Ruim 200 kinderen genoten op het grasveld in de Rozenhof van tal van attracties. “Het was een topmiddag”, vertelt Bas Keur, de nieuwe voorzitter van de wijkraad en zelf een van de organisatoren. “Het weer werkte natuurlijk helemaal mee en gelukkig hadden we dit keer voldoende vrijwilligers.”

 

Compact

Om niet voor de tweede keer ‘nee’ toe hoeven verkopen had de organisatie de buitenspeeldag zo compact mogelijk opgezet. “Daardoor zouden we wellicht ook met minder vrijwilligers toe kunnen”, aldus Bas. De kinderen hebben er echter niets van gemerkt en konden zich onder meer uitleven op een springkussen en stormbaan, met het melken van een koe die ranja produceerde, met sjoelen, stokvangen en het bouwen van een mega jenga. Ook voor de inwendige mens was natuurlijk gezorgd. Behalve de eerdergenoemde ranja was er bijvoorbeeld chips en fruit voorhanden.

 

Volgens de voorzitter van de wijkraad hoopt de organisatie volgend jaar weer aan te sluiten bij de landelijke viering van de Buitenspeeldag. “Maar één ding is zeker”, zegt ze, “het concept zoals we dat nu hanteerden, blijkt een schot in de roos. Zeker weten dus dat we hiermee doorgaan.” (RH/BM)

 

Buitenspeeldag Bornsche Maten

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Dorien Koskamp — 07 sep 2022
Tnks voor de ontzettend leuke foto痴 van onze buitenspeeldag 👍🏻

Altijd al eens op cruise gewild? Ga mee met...

ADVERTORIAL. Eén keer je koffer uitpakken en ondertussen de mooiste plekken van Europa...
22-10-2026

Halloween in Hertme in het teken van Het...

Het Openluchttheater Hertme staat zaterdag 24 oktober in het teken van Halloween. Dit jaar is...
21-10-2026

Verbonden in Licht: vertrouwde sfeer, maar...

Sfeervolle verlichting, muziek, gedichten en vooral ruimte om stil te staan bij dierbare...
20-10-2026

Alle seinen op groen voor Beleef Kerstmis in...

De opluchting bij de organisatie van Beleef Kerstmis in Oud Borne was groot toen in augustus...
16-10-2026

Bokk地 en Bloaz地 is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026