Lifestyle in Borne: ‘Blijven lachen!’
BARRE WEERSOMSTANDIGHEDEN NEKKEN LENTE-KOOPZONDAG

Lifestyle in Borne: ‘Blijven lachen!’

Vandaag, zondag, zou volgens de Bornse winkeliers de lente worden ingeluid. Alles beloofden ze uit de kast te zullen halen om het - hopelijk - in groten getale opgekomen publiek te laten proeven van de nieuwste collecties, proeverijen, kindervermaak en zo meer. Maar op het aloude adagium dat maart zijn staart roert hadden ze niet gerekend. Het gevolg liet zich raden. Guur weer met wind en regen speelde hen behoorlijk parten. “Blijven lachen” werd de dansers van Cladans door hun coach ingepeperd voordat ze aan hun optreden op de catwalk begonnen.
 

En lachen deden ze, hoe moeilijk het soms ook was. Net zoals de modellen die in hun luchtige outfit hun beste beentje voorzetten om nog een beetje voorjaarsvreugde uit te stralen. Alle hulde voor allen dus om er toch nog iets van te maken. Want nadat de eerste modeshow vanwege de regen al een half uurtje was uitgesteld, kon de tweede ternauwernood droog worden volbracht. Helaas zonder het rijen dik langs de catwalk omzomende publiek, maar met slechts een aantal dicht tegen de winkelpuien aan beschutting zoekende adepten. De derde en laatste show was het al niet anders.
 

Een lentefeestje kortom dat behoorlijk in het water viel. Helaas voor iedereen. Voor het publiek en voor de deelnemers. Tegen deze weergoden was geen ‘blijven lachen’ opgewassen. (AJ/BM/RH)

 

Lifestyle Event

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Altijd al eens op cruise gewild? Ga mee met...

ADVERTORIAL. Eén keer je koffer uitpakken en ondertussen de mooiste plekken van Europa...
22-10-2026

Halloween in Hertme in het teken van Het...

Het Openluchttheater Hertme staat zaterdag 24 oktober in het teken van Halloween. Dit jaar is...
21-10-2026

Verbonden in Licht: vertrouwde sfeer, maar...

Sfeervolle verlichting, muziek, gedichten en vooral ruimte om stil te staan bij dierbare...
20-10-2026

Alle seinen op groen voor Beleef Kerstmis in...

De opluchting bij de organisatie van Beleef Kerstmis in Oud Borne was groot toen in augustus...
16-10-2026

Bokk’n en Bloaz’n is een heerlijke...

Een enthousiaste organisatie, muziek, een mooie omgeving en onderweg een happie en een tappie....
04-10-2026

Borne maakt zich op voor zesde editie Slag om...

Borne maakt zich op voor alweer de zesde editie van Slag om Borne. Zaterdag staat het dorp...
18-09-2026