WerkSaam Twente bundelt P&O-kennis in Zenderen
NIEUWE SAMENWERKING TUSSEN VIER ZELFSTANDIGE LOOPBAANADVISEURS

WerkSaam Twente bundelt P&O-kennis in Zenderen

In Zenderen opende vrijdagmiddag WerkSaam Twente haar deuren. Een nieuwe parapluorganisatie van vier zelfstandige - door vrouwen geleide - loopbaanadviesbureaus die elkaar hopen aan te vullen, te versterken en als zodanig een nog steviger positie te verkrijgen op de regionale P&O-markt. Judith Takens, Monique Sturre, Kirsten Hegge en Karin Pranger vormen de boegbeelden en hopen hun specifieke expertise vanuit het voormalige pand van Keukenatelier Zenderen aan de Hoofdstraat 35 op een vruchtbare wijze te kunnen bundelen.
 

Judith Takens, zelf thuis in loopbaancoaching en outplacement, was de aanjager van dit alles. “In de modellen die ik voor mijn beroepsuitoefening hanteer, komt ook de spiegeling met collega’s voor. Op een gegeven moment concludeerde ik dat dit model naadloos op mijn eigen functioneren van toepassing was. Van het een kwam het ander, geholpen door de kans die zich voordeed met de beschikbaarheid van dit mooie pand aan de Hoofdstraat”, zegt ze. Een korte zoektocht kwam al snel uit op haar nieuwe kompanen, met wie ze vanaf vandaag gezamenlijk gaat optrekken. “We vullen elkaar aan, klankborden met elkaar en kunnen elkaar waar nodig vervangen”, zegt ze vol trots.
 

‘Een geweldige stap vooruit’

Zo ligt de expertise van Karin Pranger op loopbaanadvies, is Monique van professie loopbaan- en vitaliteitscoach en belast Kirsten zich als loopbaancoach vooral op zingeving en groei. Hoewel geen van de dames uit Zenderen komt (twee uit Borne, één uit Hertme en de ander uit Almelo), zien ze de bundeling van hun expertise in het kerkdorp toch als een geweldige stap vooruit.
 

Kirsten lachend: “Zenderen wordt het episch centrum van de regio als het gaat om loopbaanadviezen.” En dan op serieuze toon: “Alle vier zien we ons fysieke samengaan als een enorme toevoeging. Zowel voor onze opdrachtgevers als voor onszelf. Want waar we aan de ene kant veel meer expertise onder één en hetzelfde dak samenbrengen, blijven we tegelijkertijd onze eigen zelfstandigheid houden. Daar waar we vol overtuiging in het verleden voor hebben gekozen. En bovendien is het samengaan natuurlijk een stuk efficiënter.” (AJ/BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Sandra Ottolander — 23 sep 2022
Heel veel succes vanuit het mooi opgeknapte pand in Zenderen. Prachtig vak 👍
Henk Hoek — 23 sep 2022
Dames,

Van harte welkom in Zenderen in jullie prachtige pand aan de Hoofdstraat
en ook nog eens heel veel succes gewenst vanuit het episch centrum van
onze regio! En Zenderen wordt in de toekomst nog mooier.

Bornse Emma Leurink in finale HEMA...

Al die onhandige oplaadsnoeren in huis: voor de meesten een kleine ergernis, voor Emma Leurink...
02-10-2026

Ervaren diabetespodotherapeut Marleen Schrooten...

ADVERTORIAL. PodoTwente in Borne krijgt er vanaf oktober een ervaren specialist bij....
22-09-2026

‘Praat mét jongeren, niet óver jongeren’

Cultuurmakelaar Carlijn Hartlief wil verenigingen helpen de aansluiting met jongeren te vinden....
09-09-2026

Jan Goorhuis al veertig jaar een vaste waarde...

257 huizen, 11 provincies en 143 verschillende plaatsen. In veertig jaar heeft Jan Goorhuis niet...
15-08-2026

Nieuwbouw Bucon ligt strak op schema

Onder het toeziend oog van medewerkers en bouwpartners bereikte de nieuwbouw van Bucon aan de...
16-07-2026

Mondhygiënisten Borne verhuizen

Na bijna twintig jaar in woonzorgcentrum Het Dijkhuis slaat Mondhygiënisten Borne een...
02-07-2026