Gemeente ondersteunt ondernemers bij 'Zon op Dak'
ONAFHANKELIJK ADVIES EN HULP BIJ PROCES

Gemeente ondersteunt ondernemers bij 'Zon op Dak'

Grote daken van bedrijfspanden hebben een enorm potentieel als het om zonnepanelen gaat. Ondernemers in de gemeente Borne worden ondersteund in de aanleg van zonnepanelen. De gemeente Borne heeft een onafhankelijk specialist in de arm genomen via bureau bind. De ondernemer wordt ondersteund en ontzorgd tijdens het hele proces. Denk hierbij aan een vrijblijvend, kosteloos advies bij het bepalen van aantal zonnepanelen dat mogelijk is, hulp bij beoordelen van offertes, inzicht van subsidiemogelijkheden of financiering. Ook is het Versnellingsteam Zon op Dak van de Provincie Overijssel aangehaakt. Hierdoor wordt kennis en ervaring vanuit de regio gebundeld.
 

Wethouder Michael Geerdink: “Vaak wordt te snel geconstateerd dat een bedrijf geen zonnepanelen kan nemen, terwijl er nog veel wel mogelijk is. We willen onze ondernemers hierbij ondersteunen om te kijken hoe dit zit voor hun specifieke dak. Bijvoorbeeld door per aansluiting te kijken naar oplossingen rondom eigen verbruik en mogelijkheden rondom teruglevering aan het stroomnet. Er kan vaak meer dan gedacht. Door samen te werken kunnen we versneld stappen zetten.”

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
F.Schols Schols — 17 jan 2023
Vorig jaar nieuw dak op ons apartement aan de von Bonninghausenstraat de Schouw gekregen zo groot als bijna 2 voetbalvelden niet op gereageerd om er direct ook zonnepanelen erop te leggen dus Welbion heeft de plank weer misgeslagen

Juf Sylvia Tuenter gaat met pensioen

Je zit nietsvermoedend in je huiskamer en dan stopt er een camper voor de deur. Nog niets...
04-07-2025

Problemen met stroomaansluiting nieuwe school

Eind dit jaar wordt het nieuwe kindcentrum Borne West opgeleverd, dat het gezamenlijke...
03-07-2025

Kinderen van top tot teen onder de modder

Alles is uit de kast getrokken om op het buitenterrein de kinderen van kinderopvang ‘De...
30-06-2025

De Optimist in de weer voor stichting Evi en...

Op basisschool De Optimist in de Stroom Esch wordt vandaag het lentefestival gehouden. Het is...
07-05-2025

Medewerker verkoop gezocht

ADVERTORIAL.   Bij Pearle is het elke dag fijn werken, met leuke klanten, gave merken...
22-04-2025

Kindcentrum Borne West bereikt hoogste punt

Als alles volgens planning blijft verlopen, betrekken de basisscholen Jan Ligthart en ’t...
15-04-2025