LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door
OOK IS ER PLEK VOOR STUDENTEN DIE LEERLINGEN WILLEN BEGELEIDEN

LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door

ADVERTORIAL • Leren leren? Hulp bij het plannen en/of bij het maak- en leerwerk? Óf graag bijles? LEERKRACHT studiecentrum biedt het totaalpakket! Samen met de leerling halen we het beste in hem of haar naar boven. Ook binnen onze vestiging in Oud Borne is nog plaats voor enkele leerlingen.


Wij bieden begeleiding op maat voor leerlingen vanaf de basisschoolleeftijd tot en met het voortgezet onderwijs. De begeleiding wordt gegeven in het Rode Kruisgebouw aan de Brugstraat 4 in Borne, waar we in een fijne sfeer oog hebben voor iedere leerling. Uit ervaring kunnen we vertellen dat onze leerlingen met plezier komen. Met de juiste, enthousiaste en persoonlijke begeleiding krijgen ze weer meer vertrouwen in het leren en werken ze effectiever aan het huiswerk. Door het geven van structuur ontstaat er weer meer rust in het leerproces. Inmiddels zijn veel leerlingen uit Borne en omgeving overtuigd geraakt van de meerwaarde van onze begeleiding.


Wij zoeken studenten voor de begeleiding

Door deze groei zijn wij nog op zoek naar studenten uit het HBO of universiteit die het leuk vinden om samen met ons het leerproces van onze leerlingen te begeleiden. Ben jij één of meerdere middagen per week beschikbaar en op zoek naar een leuke bijbaan? Stuur dan een mailtje naar info@leerkrachtstudiecentrum.nl.

 

Voor meer informatie over onze diensten neem je een kijkje op www.leerkrachtstudiecentrum.nl. Voor zowel geïnteresseerde leerlingen als begeleiders geldt: kom gerust vrijblijvend een keertje langs om de sfeer te proeven.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!

Keurslager Rensink wint goud met bonensoep

Tijdens de twee beursdagen van de 50-jarige VAS, de Vereniging van Ambachtelijke Slagers - die...
26-09-2023

Slagerij Jacobs klaar voor de toekomst

ADVERTORIAL • ‘Twents Vakmanschap sinds 1931’, zo luidt het onderschrift bij de...
24-09-2023

Lonneke Oosting opent haar praktijk PodoTwente

ADVERTORIAL • Er wordt al druk verbouwd in de ruimte aan de Europastraat. Nog even, en dan...
23-09-2023

Peter Korf haalt was weer binnen in Borne

“Eind dit jaar hopen we weer terug te keren”, zei Peter Korf in april vorig jaar...
06-09-2023

‘Voor de liefde heb ik altijd tijd’

ADVERTORIAL • “Als je het mij vraagt heb ik het allermooiste beroep dat er...
03-09-2023

Brons voor Danny Kristen op WK Aardrijkskunde

In het Indonesische Bandung streden 177 deelnemers uit 45 landen op de Internationale Geografie...
14-08-2023