LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door
OOK IS ER PLEK VOOR STUDENTEN DIE LEERLINGEN WILLEN BEGELEIDEN

LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door

ADVERTORIAL • Leren leren? Hulp bij het plannen en/of bij het maak- en leerwerk? Óf graag bijles? LEERKRACHT studiecentrum biedt het totaalpakket! Samen met de leerling halen we het beste in hem of haar naar boven. Ook binnen onze vestiging in Oud Borne is nog plaats voor enkele leerlingen.


Wij bieden begeleiding op maat voor leerlingen vanaf de basisschoolleeftijd tot en met het voortgezet onderwijs. De begeleiding wordt gegeven in het Rode Kruisgebouw aan de Brugstraat 4 in Borne, waar we in een fijne sfeer oog hebben voor iedere leerling. Uit ervaring kunnen we vertellen dat onze leerlingen met plezier komen. Met de juiste, enthousiaste en persoonlijke begeleiding krijgen ze weer meer vertrouwen in het leren en werken ze effectiever aan het huiswerk. Door het geven van structuur ontstaat er weer meer rust in het leerproces. Inmiddels zijn veel leerlingen uit Borne en omgeving overtuigd geraakt van de meerwaarde van onze begeleiding.


Wij zoeken studenten voor de begeleiding

Door deze groei zijn wij nog op zoek naar studenten uit het HBO of universiteit die het leuk vinden om samen met ons het leerproces van onze leerlingen te begeleiden. Ben jij één of meerdere middagen per week beschikbaar en op zoek naar een leuke bijbaan? Stuur dan een mailtje naar info@leerkrachtstudiecentrum.nl.

 

Voor meer informatie over onze diensten neem je een kijkje op www.leerkrachtstudiecentrum.nl. Voor zowel geïnteresseerde leerlingen als begeleiders geldt: kom gerust vrijblijvend een keertje langs om de sfeer te proeven.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!

Bornse bedrijven boosten lokale innovatie

Innovatie en duurzaamheid. Het zijn inmiddels containerbegrippen geworden, maar in de dagelijkse...
24-05-2024

Was getekend: Maurits Mendel!

ADVERTORIAL • “Het is allemaal niet zo schokkend en zo heel veel verandert er ook...
15-05-2024

Juf Josť neemt na 42 jaar afscheid

Het is half 12 als juf José nog niets vermoedend thuis zit, wanneer er ineens een collega...
14-05-2024

Kinderambassadeurs en KidsVooruit werken samen

Al sinds 2016 is de Stichting KidsVooruit actief in Borne. Samen met Stichting Brigantijn biedt...
10-05-2024

Daar ga je dan, na 31 dienstjarenÖ

Het ene pensioen is het andere niet en daar weten ze bij de Gebr. Ezendam aan de Oonksweg over...
29-03-2024

Huisarts Paul van Buuren zwaait af

Na 35 jaar als huisarts in Borne te hebben gewerkt neemt Paul van Buuren op 27 maart afscheid...
12-03-2024