LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door
OOK IS ER PLEK VOOR STUDENTEN DIE LEERLINGEN WILLEN BEGELEIDEN

LEERKRACHT studiecentrum Borne groeit door

ADVERTORIAL • Leren leren? Hulp bij het plannen en/of bij het maak- en leerwerk? Óf graag bijles? LEERKRACHT studiecentrum biedt het totaalpakket! Samen met de leerling halen we het beste in hem of haar naar boven. Ook binnen onze vestiging in Oud Borne is nog plaats voor enkele leerlingen.


Wij bieden begeleiding op maat voor leerlingen vanaf de basisschoolleeftijd tot en met het voortgezet onderwijs. De begeleiding wordt gegeven in het Rode Kruisgebouw aan de Brugstraat 4 in Borne, waar we in een fijne sfeer oog hebben voor iedere leerling. Uit ervaring kunnen we vertellen dat onze leerlingen met plezier komen. Met de juiste, enthousiaste en persoonlijke begeleiding krijgen ze weer meer vertrouwen in het leren en werken ze effectiever aan het huiswerk. Door het geven van structuur ontstaat er weer meer rust in het leerproces. Inmiddels zijn veel leerlingen uit Borne en omgeving overtuigd geraakt van de meerwaarde van onze begeleiding.


Wij zoeken studenten voor de begeleiding

Door deze groei zijn wij nog op zoek naar studenten uit het HBO of universiteit die het leuk vinden om samen met ons het leerproces van onze leerlingen te begeleiden. Ben jij één of meerdere middagen per week beschikbaar en op zoek naar een leuke bijbaan? Stuur dan een mailtje naar info@leerkrachtstudiecentrum.nl.

 

Voor meer informatie over onze diensten neem je een kijkje op www.leerkrachtstudiecentrum.nl. Voor zowel geïnteresseerde leerlingen als begeleiders geldt: kom gerust vrijblijvend een keertje langs om de sfeer te proeven.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!

’t Oldhof en Jan Ligthart kunnen niet langer...

Dinsdagavond besluit de gemeenteraad over het voorstel van het college om te stoppen met het...
25-03-2023

Huidinstituut Borne naar Nieuwe Kerkstraat

ADVERTORIAL • Op 31 januari startte huidtherapeut Kelly Senger Huidinstituut Borne haar...
01-03-2023

Auke Wolbers: ‘Kinderen zijn zo puur’

ADVERTORIAL • “Als kind was ik erg gevoelig en voelde ik mij vaak onbegrepen en niet...
08-02-2023

Verjaardagsbox en De Wheele doen fifty-fifty

Net voor de afgelopen kerstvakantie heeft de ouderraad van basisschool De Wheele samen met het...
03-02-2023

Twickel werkt week lang aan inclusiviteit

Op het Twickelcollege aan de Welemanstraat is vrijdag een projectweek afgesloten. Deze...
27-01-2023

Twickel schoont Borne alvast beetje op

Deze week storten de leerlingen van Twickel Borne zich op de ‘inclusiviteit’. Vanuit...
25-01-2023