Brandende zon wint het in Borne
‘SUPER SUNDAY’ LEGT HET AF TEGEN DE WEERGODEN

Brandende zon wint het in Borne

De voortekenen leken zo gunstig. Een overvol programma tijdens de koopzondag, met gegarandeerde trekkers als een bier- en wijnfestival, special cars, veel muziek en ander vermaak. Een jaar geleden kon je op deze zondag zelfs over de koppen lopen in de winkelstraten en op het Rheineplein, terwijl de terrassen bom- en bomvol zaten. Maar alhoewel het programma grote overeenkomsten vertoonde met 2022 wilde het vandaag absoluut niet lukken. De brandende zon, die de thermometer naar 30 graden deed stijgen, en een allesbeslissende wedstrijd van FC Twente, bleken de sterkste troeven in handen te hebben.
 

Onwerkelijk stil

En dus bleef het zondagmiddag onwerkelijk stil in het dorpscentrum. Natuurlijk, het (lege) treintje op het Dorsetplein deed ontiegelijk haar best, net zoals alle musici die zich de longen uit het lijf zongen. En niet te vergeten de ‘kasteleins” die hun speciaalbieren, soms tegen beter weten in, bij de mensen die wél kwamen opdagen aan de man probeerden te brengen. Het bleek vechten tegen de spreekwoordelijke windmolens.
 

Tot overmaat van ramp was er geen beweging te krijgen in een groot beeldscherm op het Rheineplein, dat de verrichtingen van de Tukkers live zou weergeven en bleek het enige écht verkoeling brengende element van Borne, de spattende fontein op het Dorsetplein, buiten werking gesteld. Het leverde hier en daar zelfs gemopper op. Tegen vieren vertrokken de eerste specials cars bij gebrek aan aandacht alweer uit het centrum. Spijtig, jammer, maar het is niet anders. Tegen de brandende zon was vandaag gewoon geen kruid opgewassen. (DdG/RH/AJ/BM)

 

Special Sunday

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Hofland Optiek groeit verder in Borne

Hofland Optiek heeft in Borne een flinke stap gezet. De optiekzaak verhuisde deze zomer naar het...
08-10-2026

Zomerse temperaturen en winterse mode tijdens...

Voor de gelegenheidsmodellen was het zondagmiddag wel even schakelen. Terwijl de zon volop...
27-09-2026

50 jaar Pannekoekhuis Borne

Een halve eeuw Pannekoekhuis Borne werd vrijdagavond bepaald niet stilletjes gevierd. Op de...
25-09-2026

Lifestyle Event krijgt zomers tintje

Wie nog niet helemaal klaar is voor de herfst, krijgt zondag nog een goede reden om die even uit...
24-09-2026

Na 27 jaar bij AVIA Borne gaat Jos met pensioen

ADVERTORIAL. Per 24 september gaat Jos Weghorst na 27 jaar AVIA Borne genieten van zijn...
23-09-2026

Voor dag en dauw in de rij voor Pokémon

Het was nog diep in de nacht toen de eersten al voor de deur stonden van Marskramer &...
16-09-2026