Burgermeester bakt eigen burger
NIEUWE HAMBURGERTENT BORNE TO BITE FEESTELIJK GEOPEND

Burgermeester bakt eigen burger

ADVERTORIAL. De grill draaide al op volle toeren, maar dinsdag 10 februari kreeg Born to Bite alsnog de officiële opening die het verdiende. Eigenaar Haik wilde zijn zaak graag feestelijk markeren, samen met mede-ondernemers, inwoners van Borne, vrienden en familie. Voor de deur stond een tent opgesteld, een ballonnenhaag markeerde de entree en binnen was het gezellig druk. Er werd volop geproefd van patat, kip en natuurlijk de inmiddels bekende smashed burgers.

 

Van ambtsketen naar schort

Samen met Haik knipte burgemeester Jan Pierik het lint door. In zijn korte toespraak noemde hij Born to Bite een mooie toevoeging aan het centrum van Borne. Daarna volgde het smakelijkste deel van de middag. De burgemeester deed een schort om, pakte de spatel en stond samen met Haik achter de grill om een smashed burger te bakken. Uiteraard werd er ook geproefd. “Dit bevalt, dit is echt heel goed,” klonk het enthousiast.

 

Meer dan alleen een burger

Born to Bite richt zich op ambachtelijke smashed burgers: vers bereid, met die kenmerkende knapperige rand en sappige binnenkant. Op de kaart staan verschillende burgercombinaties, aangevuld met kipgerechten, patat en bijpassende sauzen. Ook wraps en frisse smoothies maken deel uit van het assortiment. De zaak is ingericht voor zowel afhalen als ter plekke eten. Wie snel iets wil meenemen kan terecht aan de balie, maar er is ook ruimte om binnen te zitten. En er is meer op komst: in de zomer krijgt Born to Bite een eigen terras. Daarmee wil Haik de zaak nog meer onderdeel maken van het levendige centrum — een plek waar je niet alleen een burger haalt, maar ook even blijft hangen.

 

Samen gebouwd

Voor Haik voelde de officiële opening als een bijzonder moment. Veel aanwezigen hebben geholpen bij de totstandkoming van de zaak. Dat maakte de avond niet alleen feestelijk, maar ook persoonlijk. Met de officiële opening is Born to Bite nu niet alleen een nieuwe naam in het centrum, maar ook een plek waar smaak, sfeer en ondernemerschap samenkomen. Wie zelf wil ontdekken waarom zelfs de burgemeester enthousiast werd, weet inmiddels waar hij moet zijn.

 

Voor meer info, check de website: https://www.borntobite.nl

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!

Hofland Optiek groeit verder in Borne

Hofland Optiek heeft in Borne een flinke stap gezet. De optiekzaak verhuisde deze zomer naar het...
08-10-2026

Zomerse temperaturen en winterse mode tijdens...

Voor de gelegenheidsmodellen was het zondagmiddag wel even schakelen. Terwijl de zon volop...
27-09-2026

50 jaar Pannekoekhuis Borne

Een halve eeuw Pannekoekhuis Borne werd vrijdagavond bepaald niet stilletjes gevierd. Op de...
25-09-2026

Lifestyle Event krijgt zomers tintje

Wie nog niet helemaal klaar is voor de herfst, krijgt zondag nog een goede reden om die even uit...
24-09-2026

Na 27 jaar bij AVIA Borne gaat Jos met pensioen

ADVERTORIAL. Per 24 september gaat Jos Weghorst na 27 jaar AVIA Borne genieten van zijn...
23-09-2026

Voor dag en dauw in de rij voor Pokémon

Het was nog diep in de nacht toen de eersten al voor de deur stonden van Marskramer &...
16-09-2026