Multaparts sluit na vijftien jaar de deuren in Borne
09-03-2026
ONDERDELENWINKEL AAN DE GROTESTRAAT STOPT OM VERSCHILLENDE REDENEN

Multaparts sluit na vijftien jaar de deuren in Borne

De onderdelenwinkel Multaparts aan de Grotestraat in Borne heeft de deuren gesloten. Op het raam van het pand hangt een aankondiging dat de winkel per 28 februari 2026 definitief is gestopt. De zaak was sinds 2011 gevestigd aan de Grotestraat 153. Lange tijd gebeurde dat onder de naam Plentyparts Onderdelenhuis. Sinds 2024 ging de winkel verder onder de naam Multaparts.

 

Aflopend huurcontract

Volgens een medewerker van de winkel speelde het aflopen van het huurcontract een belangrijke rol in de beslissing. De ondernemers moesten kiezen of zij het contract opnieuw voor langere tijd wilden verlengen. Hoewel het bedrijf op zichzelf nog gezond was, zagen zij op langere termijn onvoldoende perspectief om de winkel in Borne voort te zetten.

 

Veranderend koopgedrag

Daarnaast speelt ook een bredere ontwikkeling mee. Waar mensen vroeger met een kapot apparaat naar een onderdelenwinkel gingen om iets te laten repareren, kiezen consumenten tegenwoordig steeds vaker voor een nieuw product dat eenvoudig online besteld kan worden en vaak al de volgende dag wordt geleverd. Multaparts richt zich volgens het bericht in de etalage voortaan vooral op de andere vestigingen en op de online verkoop.

 

Spaarpunten

Klanten die nog voordeel- of spaarpunten hebben staan, kunnen deze nog besteden in de winkels van Multaparts in Apeldoorn en Veenendaal. Dat kan nog tot 1 augustus 2026. Wat er met het pand aan de Grotestraat gaat gebeuren, is nog niet bekend. Volgens de medewerker zou er op termijn wel weer een nieuwe invulling voor het pand komen. (KDS)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Beelden tonen ontdekking: ‘Hij is kaput’

Nu olifant Bubbels inmiddels in de steigers staat voor herstel, zijn er beelden naar buiten...
05-03-2026

Bubbels slachtoffer van vandalisme

De kleine rode mammoet Bubbels in het winkelcentrum van Borne staat er gehavend bij. Rond het...
04-03-2026

Nieuwe Arabische supermarkt verrast Borne

Voor veel Bornaren kwam het als een verrassing: ineens was daar Sama Markt, geopend aan het...
21-02-2026

Burgermeester bakt eigen burger

ADVERTORIAL. De grill draaide al op volle toeren, maar dinsdag 10 februari kreeg Born to Bite...
19-02-2026

Appie over fraudezaak: “Ik heb hier niets mee...

De afgelopen dagen kreeg Abdullah Al Zoubi, eigenaar van Telecomshop Twente aan de...
10-02-2026

Thijs is de beste leerling-kok van Noordoost...

Wat begon als een spannende wedstrijddag op de Horeca Vakbeurs in Hardenberg, eindigde in een...
06-02-2026