Lintje voor Albert van Lienden
23-11-2018
WAARDERING VOOR VELE JAREN VRIJWILLIGERSWERK

Lintje voor Albert van Lienden

Vrijdagavond werden aan Albert van Lienden in het EHBO-gebouw in Hengelo door burgemeester Rob Welten de versierselen uitgereikt behorende bij de benoeming tot Lid in de Orde van Oranje Nassau

 

Al sinds 1987 is Bert, zoals hij in het dagelijks leven wordt genoemd, actief als vrijwilliger. Hij begon destijds als volleyballeider bij sportvereniging DEV in Deventer. Tot 1995 vervulde hij daar de functies van penningmeester, vice-voorzitter en pr-man. Daarna is Bert penningmeester en vicevoorzitter geworden van de Kring Twente Zuid en werd hij bestuurslid van de Regio Overijssel.

 

In Borne en omstreken kent menigeen Bert als het gezicht van de EHBO. De EHBO kan al sinds 1994 op hem rekenen. Hij begon als EHBO’er en werd al snel assistent instructeur. Ten tijde van crisisjaren binnen de vereniging heeft Bert laten zien onmisbaar te zijn voor de vereniging. Als penningmeester heeft hij met zijn inzet, kennis en innemende persoonlijkheid de vereniging ‘in leven’ gehouden.

 

Tevens was hij jarenlang de drijvende kracht als het gaat om de organisatie van cursussen en het coördineren van het binnenhalen van nieuwe cursisten. Voor velen is hij ook een bekende en graag geziene vrijwilliger tijdens de FBK Games waar hij vanwege zijn enorme ervaring van onschatbare waarde is.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Brug maakt historische oprijlaan van landgoed...

Met de opening van een rode brug over de Bornsche Beek is de historische oprijlaan van landgoed...
10-10-2026

Glazen Huis Borne zoekt goede doelen

Van donderdag 10 tot en met zondag 13 december 2026 staat het Glazen Huis weer bij de ijsbaan in...
08-10-2026

De Zwanenhof stapt naar de rechter

Landgoed De Zwanenhof stapt naar de rechter in het conflict met de gemeente Borne over de...
02-10-2026

Draejcafé draait drie dagen voor Zenderense...

Aanstaande donderdag is het zover: de Drie Dolle Dagen van Draejcafé 2026 te Zenderen...
30-09-2026

Opnieuw Warme Jassen-actie

Ook dit jaar is er in Borne weer een Warme Jassenactie. Heeft u een jas over die u niet meer...
29-09-2026

Aveleijn vraagt aandacht voor lhbti+’ers met...

Waarom zou je eigenlijk moeten vertellen dat je homo bent? Voor Heiny is het antwoord eenvoudig:...
25-09-2026