Winkeliers samen de feestmaand in
17-11-2020
JOSJE ESSEVELD VAN BBO-DETAIL: ‘WE WILLEN ONS VAN ONZE BESTE KANT LATEN ZIEN’

Winkeliers samen de feestmaand in

Ondanks alle beperkingen zitten de Bornse centrumwinkeliers niet bij de pakken neer. Sterker, in eendrachtige samenwerking hebben ze een routeplan uitgestippeld, waarin het vasthouden van de Bornse consument centraal staat. “Geen maand vol met bijzondere acties, dat kan nu eenmaal niet, maar wel proberen we de winkeldeuren zoveel mogelijk open te hebben, zodat er een spreiding plaatsvindt van de normale decemberdrukte. En dat in een sfeervolle ambiance”, aldus Josje Esseveld, voorzitter van de BBO-sectie detail.

 

Open zondagen en avonden

Als aftrap van hun activiteiten lanceerden de winkeliers gisteren een video, waarin een groot aantal ondernemers de boodschap uitspreekt om er samen een mooi feest van te maken en waarin ze oproepen om de Sinterklaas- en kerstinkopen tijdig en op een rustig moment te doen. Om die reden zijn de winkels op 29 november en op 6, 13, 20 en 27 december geopend van 12.00 tot 17.00 uur. Daarnaast zijn er vier open avonden: op vrijdag 18, zaterdag 19, dinsdag 22 en woensdag 23 december. Waarschijnlijk tot 20.00 uur, tenzij er van overheidswege nog anders wordt besloten.

 

De feestelijke aankleding van het centrum is inmiddels gestart met de traditionele sfeerverlichting. Na Sinterklaas volgt de grote kerstboom die een plekje krijgt op het Dorsetplein, waar normaal gesproken de ijsbaan staat en ook de etalages en lege winkelruimten zullen feestelijk worden ingericht. En dan is er natuurlijk nog de nieuwe Dorpsdaalder van 2,50 euro die (hopelijk) in veel Sinterklaascadeaus en kerstpakketten terug te vinden zal zijn. Vanaf eind november opent in het pand waar voorheen Eat & Wine was gevestigd (aan het Dorsetplein) een pop-up store waar de munten ook te koop zullen worden aangeboden. (BM)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

 

 

Hofland Optiek groeit verder in Borne

Hofland Optiek heeft in Borne een flinke stap gezet. De optiekzaak verhuisde deze zomer naar het...
08-10-2026

Zomerse temperaturen en winterse mode tijdens...

Voor de gelegenheidsmodellen was het zondagmiddag wel even schakelen. Terwijl de zon volop...
27-09-2026

50 jaar Pannekoekhuis Borne

Een halve eeuw Pannekoekhuis Borne werd vrijdagavond bepaald niet stilletjes gevierd. Op de...
25-09-2026

Lifestyle Event krijgt zomers tintje

Wie nog niet helemaal klaar is voor de herfst, krijgt zondag nog een goede reden om die even uit...
24-09-2026

Na 27 jaar bij AVIA Borne gaat Jos met pensioen

ADVERTORIAL. Per 24 september gaat Jos Weghorst na 27 jaar AVIA Borne genieten van zijn...
23-09-2026

Voor dag en dauw in de rij voor Pokémon

Het was nog diep in de nacht toen de eersten al voor de deur stonden van Marskramer &...
16-09-2026