Zaterdag is het Nationale Kringloopdag
28-09-2022
SPECIALE ACTIES AAN DE AMBACHTSTRAAT

Zaterdag is het Nationale Kringloopdag

Onder de titel ‘Vind je fortuin’ wordt komende zaterdag bij het Kringloopbedrijf Borne aan de Ambachtstraat de Nationale Kringloopdag gevierd. Zo wordt elke bezoeker getrakteerd op korting op het duurste artikel dat wordt aangeschaft, kan er een kijkje achter de schermen worden genomen en strooit de Kringloop ook met andere attenties. Om 09.30 uur gaan de deuren open.

 

‘Vind je fortuin’

Stichting Kringloopbedrijf Borne bezit het certificaat ‘100% Kringloop’, het kwaliteitskeurmerk van de branchevereniging voor Kringloopbedrijven. Deze branchevereniging heeft zaterdag 1 oktober gekozen als Nationale Kringloopdag met als thema ‘Vind je fortuin in de Kringloopwinkel’. Elke bezoeker krijgt dan eenmalig korting op het duurste artikel. De hoogte van de korting wordt bepaald door een Rad van Fortuin. Verder kunnen bezoekers mee bij een ‘rondleiding achter de schermen’ en worden tegoedbonnen gegeven aan elke vijfde autobestuurder die spullen komt brengen die nog voor een tweede kans geschikt zijn. De belangrijkste voorwaarden daarbij zijn: schoon, heel, compleet en verkoopbaar.

 

De Nationale Kringloopdag valt precies in de week waarin de eerste kerstartikelen alweer in de winkel zijn geplaatst en ook de nieuwe herfst- en winterkleding al in de rekken hangt. “Kom gezellig winkelen en bekijk ons brede en mooie assortiment aan spullen”, aldus Marco Pierik, bedrijfsleider. Kijk voor meer informatie op www.kringloopborne.com.

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Feestelijke tijdreis in zonnig Borne

Het volledig nieuwe evenement Wiener Melange Café bleek zondagmorgen een schot in de...
24-09-2023

Koksteam Dorset in finale Gouden Koksmuts

Maar liefst elf gerenommeerde restaurants uit ons land streden eerder deze week in de...
22-09-2023

Prestigieuze horeca award voor Marly Sauer

Marly Sauer, pas 21 jaar, kreeg onlangs volslagen onverwacht de Joop Braakhekke Apprentice Award...
21-09-2023

Koffieconcert en modeshows kleuren koopzondag

Afgemeten aan de temperaturen zou je het wellicht niet zeggen, maar toch staat het najaar voor...
20-09-2023

Het Seminar: ‘Met nieuwe passie terug naar de...

In de zomer van 2018 opende Het Ideaal, daar waar het zelfvoorzienende centraal staat,...
19-09-2023

Ben en Astrid doven hun Pijpelaar

Het is alweer 22 jaar geleden dat Ben en Astrid Stuivenberg de sigarenzaak overnamen van de...
08-09-2023