Sven de Eerste leidt carnaval Melbuulkes
10-11-2017
SVEN KOEBRUGGE EN THOMAS VAN RIJN NIEUWE HOOGHEDEN

Sven de Eerste leidt carnaval Melbuulkes

De identiteit van de 42ste Prins van Carnavalsvereniging De Melbuulkes is bekend. Sven Koebrugge, 27 jaar en leraar aan de Prinseschool in Enschede, zal in het carnavalsjaar 2017-2018 als Prins Sven de Eerste de scepter zwaaien over zijn onderdanen. Dat doet hij in nauwe samenwerking met zijn 26-jarige Adjudant Thomas van Rijn, signmaker in Rijssen. De nieuwe hoogheden vierden hun opkomst vrijdag tijdens de grote Gala-avond in het Kulturhus.

 

Om exact elf minuten over negen kwamen beiden op in de uitbundig met gele en blauwe ballonnen versierde zaal, waarna de traditionele proclamatie volgde. Zo beloofde de ’Baron van Borne, Beschermheer van de Woolderweg, Ridder van de Melbroekies en Prins van zijn Adjudant Thomas’ dat hij de jeugd van de verschillende verenigingen meer zal betrekken bij het Bornse carnaval en dat ‘ie de wijze heren van de keuzecommissie tijdens de dolle dagen niet droog zal laten staan.

 

Wie zijn de Prins en Adjudant?

Sven woont samen met zijn vriendin Nina in Borne, is een echte FC Twente supporter en verzorgt trainingen bij de Twentse voetbalschool. Vanaf 2010 zit hij al in de raad van 11 van de Melbuulkes, trad dit jaar zelfs toe tot het bestuur en representeert de jongerenverenigingen in Borne en Zenderen binnen de Stichting Borns Carnaval. Voor Thomas, die met zijn vriendin Elisabeth in Hengelo woont, is de narrenwereld nog helemaal nieuw. In zijn liefde voor FC Twente vindt hij echter wel zijn gelijke in Sven. Daarnaast volleybalt Thomas en gooit ‘ie graag een pijltje. (BM)

 

Het motto van de nieuwe hoogheden luidt:

‘Met deze leerkracht en professionele stickerplakker drinken we met ieder een goudgele rakker’

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina

Hoe muziek Borne samenbracht

In Twente was cultuur in de negentiende eeuw aanvankelijk vooral bereikbaar voor de elite en de...
05-06-2026

Nederlands Douane Orkest brengt Queen naar Hertme

Op vrijdag 19 juni verandert Openluchttheater Hertme in het decor van een unieke muzikale...
02-06-2026

Identiteit in kleur

Met de opening van de tentoonstelling ‘Identiteit in kleur’ vind je tien maanden...
08-05-2026

Kunst die je moet begrijpen én voelen

Beeldend kunstenaar Frans Moorman toont in het Koetshuis kleurrijke schilderijen die zijn...
05-05-2026

Het plein van de toekomst aan de Haven

Stichting BArt (Borne Art) daagde bezoekers van Borne op z’n Best uit om ideeën,...
20-04-2026

Hoe teken je geur?

Hoe ziet een geur eruit? En kun je een smaak vangen in een schilderij? Voor de meeste mensen...
16-04-2026