Bubbels slachtoffer van vandalisme
KLEINE RODE MAMMOET IN HET CENTRUM ZWAAR GBESCHADIGD

Bubbels slachtoffer van vandalisme

De kleine rode mammoet Bubbels in het winkelcentrum van Borne staat er gehavend bij. Rond het speeltoestel, een cartoonachtige variant van mammoet Boris, zijn hekken geplaatst. Het door kinderen geliefde klimobject is flink toegetakeld en moet worden gerepareerd. Vorige week werd de schade ontdekt: delen zijn zwartgeblakerd en in zijn lijfje gaapt een groot gat.

 

Sinds zijn komst in 2020 groeide Bubbels uit tot een vaste trekpleister voor jonge kinderen. De ‘roze olifant’ werd geknuffeld, beklommen en enthousiast begroet. Nu moeten zijn kleine fans het doen met een blik door het hek en bemoedigende woorden vanaf de zijlijn. “Word maar snel weer beter!”, klinkt het.
 

Wanneer het vandalisme precies heeft plaatsgevonden en wie er verantwoordelijk is, is vooralsnog onbekend. (AJ)

 

© BorneBoeit. Op onze artikelen en beeldmateriaal rust copyright.
Voor meer informatie raadpleeg de spelregels.

Deel
De link is gekopieerd naar het klembord!
reageren op deze pagina
Anneke — 04 mrt 2026
Het is te gek voor woorden.
Ouders moeten zeker ook betrokken worden en financieel zowel dat tuig als de ouders raken.
Ze mogen veel te veel. Worden nergens meer voor bestraft .
Camera s , beelden op borne boeit en socials en de kosten allemaal verhalen op ouders. Laat die kids er maar voor werken in weekenden en ouders terug betalen.
Quincy — 04 mrt 2026
Vandalisme is een misdaad en moet ook als zodanig bestraft worden. Maar ja,helaas weten we niet wie deze misdaad begaan heeft. Aangezien dit soort misdaden steeds vaker voorkomen in ons ooit zo mooie Borne ben ik ook voorstander van bewaking dmv camera's.
Niks geen privacy of minderjarigen beschermen. Stop met deze betutteling.
En pak eindelijk t probleem eens bij de wortel aan. En bestraf dit tuig en stop met toeslagen voor de ouders. In de portemonnee raken,dan pak je ze waar ze niet gepakt willen worden. Anders stopt dit nooit. En zal dit soort vandalisme steeds erger worden.
Wim — 04 mrt 2026
Helemaal eens. Lekker anoniem en stiekem ander's plezier vergallen en ellende uithalen, dit gajes verdient geen privacy. Integendeel.
H — 04 mrt 2026
Zo is het als je niks hebt te verbergen wat maakt het dan uit Voor mij mogen ze op elke hoek staan .
Frank Waanders — 04 mrt 2026
Zo her en der wat camera’s ophangen doet wonderen in het centrum.
Stoppen met weerstand als AVG en privacy.
Duidelijk maken dat beelden in het centrum alleen gebruikt mogen worden in geval van calamiteiten.

Mügda opent speelgoedwinkel, lunchcafé en...

Het voormalige DA-pand aan het Rheineplein krijgt binnenkort een nieuwe invulling. Ondernemer...
06-06-2026

Voor ieder wat wils tijdens koopzondag Summer...

Met zomerse temperaturen, volle terrassen en zelfs een korte donderbui als decor kende de...
31-05-2026

Zomerse koopzondag moet bezoekers...

Wie zondagmiddag het centrum van Borne inloopt, stapt even een andere wereld binnen. Geen gewone...
29-05-2026

Wisseling van de wacht bij Tante Rie

Wie de afgelopen twaalf jaar weleens door de Bakkersteeg liep, kent ongetwijfeld het gezellige...
29-05-2026

‘Ik ga het lekker lullen missen’

Wie de afgelopen decennia de Mitra in Borne binnenstapte, kwam zelden alleen voor een fles wijn,...
21-05-2026

Honderden bezoekers bij open dag Hedevelds Bio Ei

“Hej a ‘n ei had?” Met die vraag werden bezoekers vrijdag welkom geheten bij...
15-05-2026